«Прикарпаття» - «Полісся» - 1:1. Післямова

«Прикарпаття» - «Полісся» - 1:1. Післямова

Матч 19-го туру Першої ліги в Івано-Франківську видався досить емоційним, однак у підсумку переможця так і не виявив - нічия 1:1. Своїми враженнями після цієї гри поділилися наставники обох команд - Сергій Шищенко ("Полісся") і Руслан Мостовий ("Прикарпаття").

Сергій ШИЩЕНКО, головний тренер "Полісся":
- Важкий матч насправді. На такому полі некомфортно себе почували і ми (особливо ми, напевно), і "Прикарпаття". Я вважаю, що перший тайм нас дійсно переграли і "Прикарпаття" заслужено забило м'яч. Було кілька рикошетів, але вони скористалися своїм моментом. В другому таймі, напевно, видалення нам зіграло на руку. Футболісти "Прикарпаття", вочевидь, думали, що вони все-таки доведуть матч до перемоги. Але ми створили гол, створили ще кілька хороших ситуацій. І навіть могли повести в рахунку. Але, звичайно, могли і програти, враховуючи який момент в кінці матчу створило "Прикарпаття". Результатом, звичайно, я задоволений, вдячний хлопцям. Багато що, правда, не виходило. Це не наше поле, це не наш футбол, який ми хочемо бачити. Але за рахунок хороших дій, за рахунок гарної дисципліни ми здобули, я вважаю, хороший результат при тій грі, яка була сьогодні.

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер "Прикарпаття":
- Коли є більшість в голах, коли є кількісна перевага, то потрібно такі матчі дотягувати до кінця. З одного боку, тут десь наші лідери не спрацювали . З іншого - позитивним все-таки, мабуть, є те, що в попередніх двох іграх, які ми провели з "Оболонню" і "Вересом", було зовсім мало футболу. А тут десь вже на відсотків 65-70 ми старались демонструвати якийсь футбол. Вже була якась взаємодія: був гол, були ще напівмоменти, ми вже можемо говорити про якісь дії в атаці, про якийсь футбол. Але так складаються ігри і ми сьогодні не задоволені результатом.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.