«Прикарпаття» - «Миколаїв» - 1:1. Післямова

«Прикарпаття» - «Миколаїв» - 1:1. Післямова

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
- В мене залишилися лише позитивні враження, адже сьогодні в нас була гарна підтримка: люди кричали, мотивували і заряджали хлопців. Шкода, що не дотиснули. Вважаю, що перший тайм ми провалили: я трошки не вгадав зі складом, чи, можливо, заважало сонце і спека. Приємно було дивитися другий тайм: хлопці багато билися. Зрозуміло, що в них ще не вистачає майстерності.

У "Миколаєва" було чимало претензії, хоча я вважаю, що висловлювати претензії мали ми. В нас що не стик - то жовта карточка. Я був вимущений зробити заміни і не через те, що хлопці погано грали, а через те, що я знав, що наступного попередження може не бути, а буде одразу червона карточка. Якщо так чесно, я думаю, нічия закономірна. По бажанню виграти - то у нас було його більше. Ми нагнітали, прагнули, але інколи його недостатньо. Дуже хороша команда "Миколаїв", мені подобається. Вміють грати у футбол. Ставлять завдання виходу у Прем'єр Лігу. Очко це очко, в копілочку - але воно є.

Що стосується кубкового матчу - дуже не хотілося їхати далеко, адже це все фінанси: ми маємо тиждень жити, харчуватися, тренуватися. Але насправді, в першу чергу мене хвилює чемпіонат. У Кубку хочется пройти якомога далі, ми налаштовуємо команду на перемогу, на цікавий бій. Дамо можливість тим футболістам, у яких мало ігрової практики - проявити себе.

Сергій ШИЩЕНКО, головний тренер "Миколаєва":
- Досить важкий вийшов матч. В Івано-Франківську завжди важко грати. "Прикарпаття" показує силовий футбол: багато єдиноборств, багато довгих передач, важко пристосуватися грати в такий футбол. Я впевнений, що це завжди вимотує не тільки суперників "Прикарпаття", а й самих господарів. Ми готувалися до такої гри, відпрацьовували на тренуваннях. Було досить хороших моментів як у нас, так і у суперників. Але я радий, що більшу частину часу ми не грали в той футбол, що нам нав'язував Івано-Франківськ.

1:1 був хиткий рахунок. Після двох забитих м'ячів було кілька стовідсоткових моментів для взяття воріт. Я вважаю, що перший тайм був більш творчий, було не мало єдиноборств. Що стосується фінального результату - я вважаю, що обидві команди в цьому матчі заслужили нічию. Попереду нас чекає ще одна зустріч, в рамках Кубка України. Відразу після кубкового матчу як нашу команду, так і "Прикарпаття", чекає нелегкий тур. Упевнений, що у вівторок в складах обох команд буде ротація. МФК "Миколаїв" все ж більшу ставку робить на чемпіонат, але і в Кубку ми будемо боротися в кожному матчі.