«Прикарпаття» - «Миколаїв» - 0:1. Післямова

«Прикарпаття» - «Миколаїв» - 0:1. Післямова

Після мінімальної поразки "Прикарпаття" від "Миколаєва" (0:1) у дев'ятому турі Першої ліги своїми враженнями від матчу поділилися головні тренери обох команд - керманич "корабелів" Ілля Близнюк і наставник прикарпатців Руслан Мостовий.

Ілля БЛИЗНЮК, головний тренер "Миколаєва"
- Знали, що буде важкий матч. Дивились попередню зустріч у Калуші, бачили це поле, в якому воно важкому стані. Попереджали своїх футболістів, щоб були готовими до цього матчу в плані екіпіровки. За що хлопцям і спасибі, хоча огріхи були. 

Підійшли в неоднозначному стані, тому що дуже багато гравців травмовано. У нас були кадрові проблеми. Дуже радий, що ті, хто зіграв, трохи "через не можу", наступили собі на кадик і спрацювали в плані єдиноборств. 

Ми знали, що "Прикарпаття" буде використовувати довгі передачі, нав'язувати силову боротьбу. Ми її виграли. У першому таймі, де ми домінували, повинні були закінчувати до 15-20-й хвилині і спокійно себе почувати далі. Але нереалізація в якому матчі поспіль ставить нас у таке становище.

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер "Прикарпаття":
- Не скажу, що ми сильно поступилися по грі, але за результатом програли. Щоб перемагати - потрібно бити по воротах і забивати голи. За 90 хвилин два-три удари і то кудись - це, напевно, не те, що нам дозволить виграти. Сьогодні такий результат. Не скажу, що "Миколаїв" впевнено нас обіграв. Будемо розбиратися...

Є незадоволеність деякими футболістами в повній мірі. Ми вже півтора місяці працюємо разом, є вимоги. Ряд футболістів, скажу відверто, не відповідає вимогам гравців Першої ліги.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.