«Прикарпаття» - «Металіст 1925» - 2:2. Післямова

«Прикарпаття» - «Металіст 1925» - 2:2. Післямова

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
- В першому таймі грали у футбол, а в другому – "водне поло". Ви бачили, що погода внесла свої корективи. Добре, що так все завершилось. Я дуже задоволений результатом, задоволений тією віддачею, адже  ми двічі поступалися по ходу матчу - 0:1, потім 1:2. Скажу чесно, результат – є результат. 

Хотів би запросити всіх вболівальників 23 травня на міжнародний товариський матч з потругальською "Брагою" (початок о 18:00). Перед цією грою буде концерт Ірини Федишин для тих вболівальників, які щиро вболівають за нашу команду. Зробимо для людей справжнє свято! Адже люди приходять на футбол за будь-якої погоди. Тож хочу всім подякувати. Якщо буде така шалена підтримка, ми намагатимемось грати якомога краще. 

Найголовніше, що в нашої команди є характер, ми ніколи не опускаємо руки. Так, щось виходить, а щось – ні. Нам притаманні бійцівські якості, прикарпатський дух, напевне, команда і славиться цим. Зрозуміло, що надалі ми будемо працювати над майстерністю. 

- Яка ситуація з травмою Романа Барчука?
- Роману зламали ніс. Не знаю – там було пенальті чи ні... Його забрала "швидка", у нього перелом носа. Я ще не розмовляв з лікарями, але сподіваюся, що все обійдеться добре.

- Дощова погода дуже сильно вплинула на гру. Чи були готові до такої зливи?
- Я Вам скажу, напевне, це перший раз при моєму керівництві, що ми граємо за таких погодніх умов. Грали коли падав сніг, дощ, ми грали, коли болото було. Мабуть, це перша гра така, щоб дощ не зупинявся цілий тайм. Я думаю, що за тиждень ми все відновимо. Пострижемо газон, покатаємо, зробимо якнайкраще. Головне, щоб дощі пройшли.

Олександр ГОРЯІНОВ, головний тренер "Металіста 1925":
- Особливо коментувати немає чого! Це важко назвати футболом, одна боротьба, боротьба та ще раз боротьба. Обидві команди грали з бажанням та самовіддачею. У мене до своїх гравців претензій немає, але, на жаль, через дрібні помилки пропустили необов'язкові два м'ячі.

- За вашу кар'єру гравця доводилося грати за такої зливи?
- Так, звісно, було. Навіть, декілька разів. Повторюся, на такому полі була лише боротьба.

- Залишилося два тури, у вас на одну гру більше. Яке завдання стоїть перед командою?
- У нас завдання - у кожному матчі набирати три очки та грати на перемогу, але не завджи виходить. Потрібно перемогати в заключних поєдинках, а потім вже дивитись, що буде далі...