«Прикарпаття» - «Кристал» - 1:1. Післямова

«Прикарпаття» - «Кристал» - 1:1. Післямова

Після непростого поєдинку на бурштинському стадіоні "Енергетик", де Команда рідного краю зіграла внічию з дебютантом Першої ліги (1:1), своїми враженнями від гри поділилися наставники обох команд - директор херсонського клубу "Кристал" Сергій Шевцов і головний тренер івано-франківського "Прикарпаття" Руслан Мостовий.

Сергій ШЕВЦОВ, директор клубу "Кристал":
- Виходячи з тих моментів, які нам мали забивати, то цей результат - позитивний. А якщо з тих моментів, які ми не реалізували - то можна би навіть і перемогу звідси було везти. Якщо в цілому брати число моментів і запропоновану боротьбу від команд, напевно, це закономірний результат. Якщо враховувати ще 14 годин в дорозі, важке і незнайоме нам поле. Звичайно, в такому випадку нічию на виїзді можна занести нам в актив. 

Найголовніше, що у нас з'являється інша гра. Деякі футболісти починають грати на рівні першої ліги. Ми фізично підтягнули хлопців, вже і психологія в якійсь мірі вирівнюється. Намагаємося зараз збалансувати команду. Є хворі, які потім довго набирають форму. Було багато матчів, коли поступалися в один м'яч.  Тому маємо брати очки незалежно від того, хто наш суперник.

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер "Прикарпаття":
- Враження негативні. Ви самі розумієте, що такі матчі потрібно вигравати. Напевно, ми вже виходимо на той рівень, коли хлопці вже повинні розуміти, що будь-який матч, особливо домашній, потрібно вигравати. Десь у другому таймі за рахунок бажання у нас відбувалися більш гострі дії. Хоча і на початку тайму у суперника було два небезпечні моменти. Ми незадоволені результатом.

Щось виходить, щось ні. Не скажу, що ми сильно переважали суперника, але в якійсь мірі у нас було трохи більше моментів, щоб перемогти. Швидкий гол негативно вплинув на перебіг матчу. Не думаю, що хлопці розслабилися, але якщо вважають, що на майстерності будуть вигравати ігри, можна все закінчувати. Без бажання та самовіддачі футболу немає.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.