«Прикарпаття» - «Авангард» - 2:2. Післямова

«Прикарпаття» - «Авангард» - 2:2. Післямова

У матчі "Прикарпаття" - "Авангард" була зафіксована нічия 2:2. По завершенню зустрічі коментарями від поєдинку поділилися наставники обох команд - Володимир Ковалюк та Олександр Косевич.

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
- Не можна дорікнути футболістам, ми вели у рахунку два рази і вони хотіли перемогти. Але ті помилки, які допустили у другому полі - це наслідки, один раз обрізалися в центрі, другий і отримали. Сьогодні хотіли порадувати вболівальників перемогою, але деякі футболісти не виконали установку, деякі випали з гри. Ми надіялися, що будуть у нас працювати що лівий, що правий фланги, але ви бачили, більше гостроти було з лівого. З правим трошки складно. Ми знаємо Оринчака, як він вміє грати, він не показав ті найкращі якості, які має. Але я думаю, це тільки початок сезону. Хочу відзначити Семотюка, Худобяк почав забивати, дві гри - два голи. Дякуємо вболівальникам

В цілому, самовіддачою задоволений, але не результатом. Таку гру треба доводити до перемоги. Трошки не вистачило досвіду, везіння. Бо вигравати 2:1 і мати більшість - треба доводити гру до перемоги. Але будуть всякі ігри, будемо пробувати боротися за перемоги. Команда "Авангард" нас не переграла.

Олександр КОСЕВИЧ, головний тренер "Авангарда":
- Емоції не назву позитивними. План на гру виконали, але не планували видалення гравця. Щодо матчу - знали, що "Прикарпаття" - це бійцівська команда, може вона не буде показувати гарний футбол, але в бійцівських протистояннях не уступить. Думаю, в такій грі взяти "очко" це напевне добре, "відскочили" сьогодні.