«Прикарпаття» - «Агробізнес» - 0:1. Післямова

«Прикарпаття» - «Агробізнес» - 0:1. Післямова

По завершенні поєдинку 27-го туру Першої ліги в Івано-Франківську, в якому все вирішив один забитий м'яч гостей (0:1), своїми враженнями від західно-українського дербі поділилися головні тренери обох команд - коуч "Агробізнесу" Олександр Чижевський і наставник "Прикарпаття" Володимир Ковалюк.

Олександр ЧИЖЕВСЬКИЙ, головний тренер "Агробізнесу":
- Ми знали, що нам буде дуже важко в Івано-Франківську, бо, наскільки я знаю статистику, "Агробізнес" у Першій лізі ще не вигравав у "Прикарпаття". Франківці - дуже незручні суперники, бо західний регіон славиться бійцівськими якостями.

Дуже багато боротьби було, газон не дозволяє грати у швидкий футбол. Але наша команда дотерпіла й ми добилися позитивного результату. Нам важко було, і це великий плюс для "Прикарпаття", бо вони нам нав’язали таку гру.

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
- Вийшла хороша гра, "Агробізнес" є одним з лідерів Першої ліги. Зрозуміло, що команда показує досить непоганий футбол, недарма вони обіграли і "Волинь", і "Рух". Що стосується нашої гри, то перший тайм ми провалили. Якась така вийшла боязнь у наших футболістів грати. Після гри з "Інгульцем" протрапили у "психологічну яму"...

У другому таймі трохи гру вирівняли. Але щоб забивати голи, треба бити по воротах. Наші футболісти стараються, але в кінцівці чогось не вистачає. Грою та результатом незадоволений.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.