Промо-ролик МФK «Прикарпаття» + ВІДЕО

Промо-ролик МФK «Прикарпаття» + ВІДЕО

Напередодні урочистостей з нагоди здобуття командою МФК "Прикарпаття" бронзових нагород  Другої ліги сезону 2017/18 років та завоювання путівки у Першу лігу, які відбудуться цієї п'ятниці, 22 червня,  "Команда рідного краю" отримала чудовий подарунок - презентаційний відео-ролик, який створили справжні фанати свої справи Антон Мицкан та Videomonter Balatsko. 

Антон Мицкан:

- Всім привіт! Цей день настав і я радий презентувати роботу, яку ми робили в благодійних цілях, як подарунок для МФК Прикарпаття і не один день. Відео буде цікаве всім франківчанам та людям, котрі так само щиро вболівають за футбол як я, тому за кожне поширення і лайк я буду безмежно вдячний, адже вклали масу сил та ресурсів, щоб ця робота зараз радувала око пересічних франківчан та любителів футболу.

А тепер коротка передісторія. Декілька місяців тому, у мене виникла грандіозна ідея відзняти промо-ролик, для Команди рідного Краю МФК Прикарпаття, оскільки рідний клуб вийшов до Першої Ліги Чемпіонату України і для футбольного Івано-Франківська - це була справжня подія!.Звісно він фінансується не так як всім би хотілось, тому про якісь бюджети на відеоролик мова не йшла, але як фанату мені хотілось зробити щось приємне для улюбленої команди.

Зв'язався з керівництвом клубу, поспілкувався з партнером по роботі у сфері відео та процес запустився. Знімали ми в декілька зйомочних днів, було чимало перепон, серед них і організаційні і погодні, але ми це зробили та зараз даємо на суд виконану роботу!

В першу чергу хочеться висловити подяку людині, котра виконала певно 90% всієї роботи - це Videomonter Balatsko, він задіяв все своє обладнання і знання, щоб створити хороший і якісний продукт! Для мене він вкотре підтвердив, що фахівець високої кваліфікації та просто хороша людина, котра робить добрі справи! Також хочеться подякувати керівництву і прес-службі МФК Прикарпаття, котрі щоразу йшли на контакт і доклали максимум зусиль для нашої роботи.

крема вдячність тренерському штабу юнацьких і молодіжних команд та особисто головному тренеру, легенді Прикарпаття Володимир Ковалюк, він стримано та сумлінно виконував наші забаганки та показав свої хороші організаційні якості. Не можу не відмітити звісно всю команду, яка виклалась на повну під час зйомок і жодного разу ми не помітили зверхності чи зірковості, що приємно вразило. Всі хлопці постарались на славу, але важко не відмітити Володимир Боришкевич і Ігор Худобяк, котрим останні два тижні я дзвонив практично щодня і морочив голову, але щоразу ставились до цього з розумінням за що їм щиро вдячний.

Наостанок величезне спасибі висловлюю моделям і акторам та просто небайдужим франківчанам, котрі відгукнулись допомогти у зйомках, всіх я навіть незнаю, але хто є серед друзів facebook, хочу все таки відмітити: Романна Багрий (Romanna Bagrii), Іванка Палійчук, Сергій Тимків (Sergey Tymkiv) та багато інших, ви молодці!. Також вдячний за музичний супровід Олег Чигер.

Звісно всіх я не відмітив, тому при можливості позначайте своїх друзів хто брав участь у зйомках, кожному з Вас я дуже вдячний за допомогу, а також відмічаю тих, хто на мою думку мають хоча б найменше відношення до відео, або цікавляться тематикою футболу. Надіюсь даний відеоролик всім підніме настрій та вкотре підкреслить, що футбол об'єднує та гуртує людей!