Президент ПФЛ Макаров: «Якщо ми вийдемо 25-26 квітня, то досить комфортно закінчимо сезон в середині червня»

Президент ПФЛ Макаров: «Якщо ми вийдемо 25-26 квітня, то досить комфортно закінчимо сезон в середині червня»

Президент ПФЛ Сергій Макаров розповів в коментарі програмі Футбол News, коли повинен бути відновлений сезон у Першій і Другій лігах чемпіонату України.

- Якщо карантин триватиме недовго, ми самі думаємо, що в будь-якому випадку до Великодня ніхто карантин не зніме. У такому випадку, якщо ми вийдемо 25-26 квітня, то досить комфортно закінчимо сезон в середині червня, це зовсім просто.

А якщо карантин триватиме довше, це теж можливо, у нас 11 турів весняної частини плюс нам потрібні два ігрових дні на плей-офф між Першою і Другою лігами. 13 дат - якщо навіть закінчувати в кінці червня, то нам можна починати десь 6 травня. Не тижневий цикл, але десь так, у режимі - три дні на четвертий.

Зараз такий момент - не те, щоб спірний, але який турбує наші клуби найбільше. Це контрактні відносини з футболістами. Дійсно, тут є обопільним гостре питання, тому що з одного боку клуби не отримують ніяких доходів від футбольної діяльності, власники клубів - не отримують або знижують доходи від свого основного бізнесу. Тому проблема з одного боку, але з іншого боку - футболісти теж люди, вони - працівники і не з їхньої вини все це сталося. Вони теж хочуть їсти, мають сім'ї, дітей..

Поки що ми все рекомендуємо клубам, та й вони поводяться в законодавчому полі. У нас є своє українське законодавство, тому про якісь невиплати мова не йде. Є дві сторони: роботодавець і працівник, їм потрібно шукати компроміс і йти цивілізованим шляхом.

Чемпіонати в Першій і Другій лігах ПФЛ повинні були відновитися в найближчі вихідні, але через пандемію коронавіруса всі футбольні змагання в Україні були скасовані.

17 березня УЄФА ухвалив рішення про перенесення чемпіонату Європи з футболу на 2021 рік. В першу чергу, це пов'язано з необхідністю завершити європейські першості до 30 червня.

Sport Arena

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.