ПФЛ представила брендинг чемпіонату Першої ліги

ПФЛ представила брендинг чемпіонату Першої ліги

Цього тижня ПФЛ вже показала нову дизайн-систему оформлення ліги. Але на цьому організація не зупинилася і надала яскраві фарби чемпіонату. Tribuna.com першою побачила, як буде виглядати дизайн ліг. Його також розробляла українська компанія YARCHE. Робота велася більше півроку. Ідентифікація ПФЛ вибудувана на двох лого - ліги і чемпіонатів.

- Ми створили систему візуальних стандартів для того, щоб зробити чемпіонат привабливим для вболівальників та спонсорів. З іншого боку, ми допомагаємо клубам в комунікації, оскільки можливості багатьох в маркетингу та дизайні обмежені, - коментує маркетинг-директор ПФЛ Світлана Рибакова. - Працюючи над брендбуком, ми уніфікували та об'єднали розрізнені ресурси, це буде закріплено в Регламенті з маркетингу, який ліга впровадить з наступного сезону. 


- Створенням дизайн-системи ми вирішуємо кілька завдань. Основна - чемпіонат як єдиний привабливий продукт для уболівальників і спонсорів. З іншого боку, ми допомагаємо клубам в комунікації, оскільки можливості деяких в маркетингу або дизайні обмежені, - каже Світлана.

- Серед складнощів з якими ми зіткнулися - уніфікація візуальної комунікації. У ПФЛ 34 клуби. З одного боку - це різноманіття логотипів, квітів та інших елементів фірмового стилю, з іншого - його повна відсутність. Але головні складності попереду. Краща ідея вже реалізована, а тепер необхідно буде пройти адаптацію.
 
Відтепер конструкція прес-Волл передбачає єдину структуру: підкладку, шаблон, принципи розташування ліги, партнерів. Ми поставили завдання зробити комунікацію близької кожному клубу, тому не «тиснемо своїм кольором», шанобливо ставимося до айдентики команд і залишаємо за собою менше третини простору,
- пояснює Рибакова.

У матчів ПФЛ буде єдина афіша. У тому числі електронна, яка уніфікує і підсилює чемпіонат для роботи з єдиним тікетингу-партнером. Соцмережі в ПФЛ називають основним каналом комунікації клубів з уболівальниками.

- Вони допомагають вибудовувати зворотний зв'язок, нарощувати впізнаваність і впливати на продажу клубного Мерч. Зростає час, який ми витрачаємо на гортання стрічки, складніше привернути увагу - саме тому ми зробили ставку на мінімалізм. Дизайн простий, акуратний, функціональний. Головна перевага мінімалізму - концентрація уваги вболівальника на головному, не відволікаючись на деталі дизайну, - каже маркетинг-директор ПФЛ.

За інформацією сайту ПФЛ і Tribuna.com

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.