ПФЛ без президента: Макаров не визнає, клуби створили робочу групу

ПФЛ без президента: Макаров не визнає, клуби створили робочу групу

Сьогодні, 5 серпня, відбулося чергове засідання Ради ліг ПФЛ. Клуби Першої та Другої ліг висловили недовіру президенту Сергію Макарову, який не вважає це рішення легітимним. Сам Макаров в знак протесту проти цього покинув засідання разом зі своєю адміністрацією. Після цього клуби ПФЛ без нього провели засідання Ради ліг, визначивши в.о. президента організації Олександра Каденка, який є віце-президентом Аматорської асоціації футболу.

На офіційному сайті ПФЛ пояснює, що спершу клуби повинні були визначити дату підсумкової конференції, яка не може відбутися раніше ніж три тижні. І тільки там, вважає ПФЛ, можна було розглядати питання про недовіру.

Проте клуби впевнені, що Макаров, який очолював лігу з 2014 року, вже не є президентом. Тож організацією завершення сезону Першої ліги і стартом нового чемпіонату у Першій і Другій лігах займатиметься робоча група, до якої увійдуть представники клубів, а також юристи УАФ на чолі з Олександром Каденком. За інформацією Футбол News, саме Каденко на конференції буде затверджений новим президентом ПФЛ.

Нагадаємо, що минулого тижня клуби Першої та Другої Ліг висловили недовіру президента ПФЛ, ініціювавши зміну керівника ліги.

Sport.ua

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.