Перша ліга U-19: «Прикарпаття» поступилося у Вінниці

12 листопада у Вінниці матчем місцевої "Ниви" та "Прикарпаття" завершилась осіння частина сезону Першої ліги U-19. Як і очікувалось, поєдинок пройшов у впертій та непоступливій боротьбі. Ще б пак, адже обидві команди є претендентами на найвищі місця у Першій лізі U-19. Тож "нулі" у першому таймі не стали ні для кого несподіванкою.

А от у другій половині зустрічі більш активно проявили себе франківці, яким, попри ігрову перевагу, ніяк не вдавалось відкрити рахунок у матчі. На жаль, з реалізацією у вінничан було краще і в доданий арбітром час саме господарі поля зуміли відзначитись голом і здобути стратегічні три очки у матчі, де справедливою була б нічия - 1:0.

Перша ліга U-19, 7 тур - 12 листопада
"Нива" Вінниця - "Прикарпаття" Івано-Франківськ - 1:0 (0:0)
Гол: Вітюк, 90+3

Вінницький поєдинок став заключним в осінній частині групи 1 Першої ліги U-19. Таким чином, "Прикарпаття" зимуватиме на третій сходинці, тоді як ще один представник Івано-Франківська "Ніка" йде на перерву на шостому рядку.

Становище лідерів Першої ліги U-19 (група 1):
1. "Буковина" Чернівці - 13 очок / різниця м'ячів - 16:8 (5 матчів зіграно);
2. "Нива" Вінниця - 13 / 14:10 (6);
3. "Прикарпаття" - 9 / 17:5 (5);
..6. "Ніка" - 3 / 8:8 (4).

Зараз в чемпіонаті Першої ліги U-19 наступає пауза аж до наступної весни. Згідно оновленого змагального графіка футбольна весна для фракнівських команд розпочнеться 24-го березня - в цей день "Прикарпаття" прийматиме хмельницьке "Поділля".