Перша ліга U-19. 5 тур: Андрій Хома приніс перемогу на Волині

У середу, 9-го жовтня, команди Першої ліги U-19 перетнули екватор першого кола змагань. У 5-му турі чемпіонату "Прикарпаття" на виїзді помірялось силами з луцьким "Адреналіном". Поєдинки проти волинян завжди славились напруженою та цікавою боротьбою. Не став вийнятком і вчорашній матч, в якому івано-франківцям лише у другому таймі вдалось дотиснути суперника і перемогти - 1:0. Перемогу приніс єдиний влучний удар Андрія Хоми на 65-й хвилині. Тепер з 4 забитими м'ячами нападник франківців є одним з найкращих бомбардирів Групи 1.

Перша ліга U-19. Група 1. 5-й тур
"Адреналін" Луцьк - "Прикарпаття" Івано-Франківськ - 0:1 (0:0)
Гол: Хома (65).

Натомість в інших матчах дня "Ніка" у гостях розгромила львівське "Динамо" (6:2), "Поділля" та "Гірник" розійшлися миром (1:1), а "Нива" обіграла "Буковину" (4:2). За підсумком туру "Прикарпаття" й надалі очолює турнірні перегони групи 1 - наразі в команди Сергія Пташника п'ять перемог у п'яти матчах. "Ніка" піднялась на третю сходинку, випередивши новояворівський "Гірник" за додатковими показниками.