Перша ліга U-19. 3 тур: третя поспіль звитяга «Прикарпаття»

У матчі 3-го туру Першої ліги U-19 команда Сергія Пташника гостювала у місті Лева, де зійшлася з місцевим "Динамо". У принциповому протистоянні "Прикарпаттю" вдалось першими відкрити рахунок у матчі - Юрій Радульський неймовірним за траєкторією прямим ударом зі штрафного вразив ворота господарів.

Ще у першому таймі франківцям вдалось подвоїти перевагу. Цього разу постарався Андрій Хома, що реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером - 2:0. По перерві спочатку Попович скоротив відставання у рахунку, а згодом той же Хома оформив дубль - 3:1. Все ж останнє слово цього дня було за львів'янами, які відзначились зусиллями Поповича - у підсумку, 3:2 на користь "Прикарпаття".

Перша ліга U-19. Група 1. 3-й тур
"Динамо" Львів - "Прикарпаття" Івано-Франківськ - 2:3 (0:2)
Голи: Попович-2 - Радульський, Хома-2.

В інших матчах ігрового дня чернівецька "Буковина" розгромила "Поділля" (5:0), и вдома завдав першої поразки луцькому "Адреналіну" - 2:0, а от франківська "Ніка" вдома команда поступилась одноліткам з вінницької "Ниви" - 1:2. Після звітного туру "Прикарпаття" закріпилось на вершині турнірної таблиці групи 1, продемонструвавши стовідсотковий результат у трьох зіграних зустрічах.