Перша ліга – перед стартом: гід від Sport Arena. МФК «Прикарпаття»

Перша ліга – перед стартом: гід від Sport Arena. МФК «Прикарпаття»

Після прелюдії в вигляді кількох перенесених матчів відновлюються повномасштабні змагання ПФЛ – Професіональної футбольної ліги України, яка об’єднує більше 40 учасників у Першій і Другій лігах. Всі переходи, тренерські зміни та мрії, плани, амбіції клубів – на початку весняної частини сезону 2020/21.

Прикарпаття (Івано-Франківськ)

Коли вийшли з відпустки: 20 січня
Де працювали: вдома та в Моршині з виїздами на спаринги
Чого хочуть: уникнути вильоту
Чи укомплектовані для цього: є питання
Прийшли: з.Ульянов (ост.кл.: Нива Тернопіль Д2), з./п.Курко (ост.кл.: Волинь Д2), н.Андрейчук (Прикарпаття U-19)

Чутки, які не збулися: н.Пасічняк (Волинь-2 Луцьк Д3), з.Ю.Радульський, з.Феліпович, п.Титов (усі – Прикарпаття U-19), п.Тринчук (ФК Вербівці ААФУ ІФАФ), н.Шевченко (Юність Верхня ААФУ ІФАФ)

Пішли: з.Бочкур, з.Коржак, п.Дербах, п.Павлюк

Мостовий, змінивши Ковалюка на самому початку сезону, почав будувати щось своє. Це пішло врозріз із давньою концепцією «Команди рідного краю» – до речі, тут болісно сприйняли навіть запрошення тих нечисленних ще вихованців футболу інших областей (а це наразі, наприклад, тернополянин Ульянов і одесит Курко, раніше прибув львів’янин Мелінишин – правда, з місцевим корінням). Такий шлях вимагає зовсім інших фінансових вливань – були б гроші, а зібрати сформованих футболістів під завдання не є проблемою. А в нинішніх обставинах – і кілька іногородніх є (що суперечить концепції), але й радикального посилення нема. Таке собі, неоднозначне положення. 

Що добре – у Прикарпаття залишається такий козир, як зіграність і непоступливість. Що погано – в той час, як конкуренти посилюються дуже серйозними гравцями з вищих ліг, івано-франківці не зможуть після зими здійснити ривок на класі. Зважаючи на ще більші проблеми декого з конкурентів, для виконання головного завдання сезону того, що є, вистачить. Але далі треба буде визначатися й рухатися в якомусь одному напрямку.

Sport Arena

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.