Перша ліга. 9 тур. «Металіст 1925» - «Прикарпаття» - 2:0

До Харкова іванофранківці вирушили на куражі після розгромної перемоги над "Зіркою" (7:1) в минулому турі. Але Олег Синиця дуже швидко порушив ідилію, розвернувшись і метрів з двадцяти направивши м'яч точно в кут. До середини першого тайму "команда рідного краю" адаптувалася на ОСК "Металіст" і почала організовувати свої підходи, які ударами завершували Боришкевич і Цюцюра. У відповідь господарі будували власні мережива атак, на вістрі яких логічно опинявся частіше за всіх Дмитро Сула.

Другий тайм розпочався з низки люб'язностей від центрфорвардів обох команд. Спершу Дмитро Сула не зумів приборкати м'яч у забійній позиції, завадили захисники. Роману Дитку ніхто не заважав, після того як Каневцев допустив дитячу помилку при банальній перепасовці зі своїми захисниками. Але і це не допомогло форварду "Прикарпаття", який втратив м'яч. У відповідь Вадим Жук не зумів вразити ворота з двох метрів, залишившись наодинці з їх кутом. М'яч застряг у захисника харків'ян між ніг і пішов за межі поля.

Щоправда, за кілька хвилин футболіст "Металіста 1925" все ж став головним героєм епізоду і увінчав атакуючі дії партнерів результативним ударом. М'яч по дорозі зустрів руки голкіпера, але запобігти найгіршому Піцан не зміг. Вийшовши на заміну, Чегурко в кінцівці міг зробити рахунок розгромним. Однак його вихід один на один з воротарем закінчився безхитрісним ударом, з яким впорався страж воріт "Прикарпаття".

UA-Футбол

Чемпіонат України. Перша ліга. 9 тур
«Металіст 1925» (Харків) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - 2:0 (1:0)
Голи:
Синиця (4), Жук (59).

Металіст 1925: Каневцев, Жук, Поспєлов, Жданов, Мельничук, Ралюченко (Стороженко 88), Калюжний, Романов (Чегурко 68), Коваленко (Терзі 84), Синиця (Фернандо 80), Сула (Давидов 74).
Прикарпаття: Піцан, Данищук, Бочкур, Ковальчук, Квасний, Оринчак (Комар 46), Боришкевич (Лаврук 71), Борисевич, Конкольняк (Бойко 76), Цюцюра (Худоб'як 60), Дитко (Барчук 61).
Попередження: Каневцев 82 - Барчук 82.

15 вересня 2018 року. 18:00. Харків. Стадіон ОСК "Металіст". 10 689 глядачів. +20°C
Арбітр: Д.Резніков (Кам'янське). Асистенти арбітра: С.Толмачов (Маріуполь), О.Целовальник (Донецьк).
4-й арбітр: Д.Панчишин (Харків). Спостерігач арбітражу: В.Чернишов (Кременчук).

Зустріч була цікава ось таким ось аспектом: обидві команди в минулому сезоні посіли другі місця в своїх групах Другої ліги, а тепер проводять дебютні сезони на новому рівні. Хто краще підготувався, хто швидше адаптувався, врешті-решт, кому буде легше закріпитися тут - підтекст матчу був широким.

До того ж, це був дебют Олександра Горяїнова, виконуючого обов'язки головного тренера. Слідом за Призетком і Валяєвим він наважився сісти на тренерську лаву, що в світі футболу люблять порівнювати з «електричним стільцем». Принаймні, дебют у легендарного воротаря вийшов вдалим.

Уже на старті поєдинку Металіст 1925 повів в рахунку. Мельничук дав старий-добрий лонгболл, Сула виграв верхову боротьбу, Є.Коваленко підіграв Синиці, а Олег прицільним ударом з правої ноги влучив в кут - 1: 0.

Свою перевагу харків'яни не розгубили. Більш того, прагматично граючи за результатом, закріпили рахунок після перерви. Після подачі кутового все той же Синиця головою скинув м'яч у центр, і там захисник Вадим Жук дуже красиво, в падінні, пробив з близької відстані. Як не намагалися суперники винести м'яч, вийшло 2:0.