Перша ліга. 30 тур. «Гірник-Спорт» - «Прикарпаття» - 2:4

В останньому матчі сезону обидві команди не вирішували турнірних завдань. Навіть в разі перемоги Гірник-Спорт не зміг би наздогнати конкурентів, однак можна було не сумніватися, що підопічні Жабченка зроблять все можливе, щоб реабілітуватися за поразки в попередніх турах.

Втім, зробити це буде непросто, адже іванофранківці підходять до матчу в гарному настрої після перемоги над Черкащиною. Відзначимо, що в першому колі Прикарпаття розгромило Гірник-Спорт 4:1. Ось і цього разу гості почали активно. На третій хвилині Кузьмин навісив з кутового, здалося, Хома продовжив м’яч на дальню штангу, і Француз в стрибку «рибкою» забив у порожній кут - 0:1.

Пристрасті закипали, на 10-й хвилині Жабченко отримав жовту за суперечку з арбітром. На 18-й хвилині Чередниченко через пошкодження покинув поле, а згодом свіжий Твердохліб заробив пенальті – після його прострілу м’яч потрапив в руку Радульського і арбітр вказав на «точку». Однак з ударом Герасимця Піцан впорався.

Господарі продовжували володіти ігровою та територіальною ініціативою, але м’яч вперто не йшов у ворота Прикарпаття. А ось гості свого домоглися на початку другого тайму. Спочатку на 53-й хвилині після навісу зліва від Кузьмина Барчук головою підправив м’яч у ворота, а через дві хвилини він же відзначився дублем, скориставшись передачею з центрального кола. І це вже 0:3!

На 65-й хвилині у штрафному Гірника-Спорт Хома влучив вруку Векляка, і Дитко реалізував пенальті - 0:4. Господарі зуміли відіграти два м’ячі теж завдяки 11-метровим. Завалили на п’ятачку воріт Збуня, і Суханов розвів м’яч та воротаря по різних кутах - 1:4. А через дві хвилини господарі розіграли швидкий штрафний біля бокової лінії штрафного і гравцям Прикарпаття довелося фолити на комусь з господарів. Суханов знову з «точки» спрацював бездоганно - 2:4. На більше команди не вистачило.

Man of the match: Роман Барчук (Прикарпаття)
Відмінний матч нападника гостей. Практично не програвав єдиноборства, швидко приймав рішення. Завдяки Роману почалася перша гольова атака, в другому таймі Барчук зробив рахунок розгромним і після його дубля довів лік забитим м’ячам у цьому сезоні до десяти.

Sport Arena

Чемпіонат України. Перша ліга. 30 тур
«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - 2:4 (0:1)
Голи:
Суханов (74, пен., 78, пен.) - Француз (3), Барчук (53, 55), Дитко (66, пен.).
На 30-й хвилині Герасимець не реалізував пенальті (воротар).

Гірник-Спорт: Ситников, Суханов, Векляк, Карась, Дяченко, Петрусенко, Сорокін (Бойко, 50), Батюшін, Герасимець (Корольков, 68), Збунь, Чередниченко (Твердохліб, 18).
Прикарпаття: Піцан, Бойко, Бочкур (Пастух, 46), Француз, Радульський (Василів, 88), Дитко, Геник, Дербах, Кузьмин (Януш, 90+2), Хома, Барчук (Цюцюра, 65).
Попередження: Карась (64) - Бойко (74).

13 серпня 2020 року. 17:30. Горішні Плавні, стадіон "Юність". +21 С.
Арбітр: Г.Серпутько (Одеса). Асистенти арбітра: О.Дашко (Київська обл.), М.Чос (Київ).
4-й арбітр: Д.Резніков (Кам'янське). Спостерігач арбітражу: І.Покідько (Полтава).

Чотири пенальті в Горішніх Плавнях

Обидва наставники тепло привітали один одного перед грою. На їхніх обличчях були помітні посмішки, вони прекрасно розуміли, що сьогоднішній матч більше носить статус товариського. Нікому нічого було особливо не потрібно, так як місця "Гірника-Спорту" і "Прикарпаття" були відомі заздалегідь. Однак гості вирішили розпочати активно і практично відразу вийшли вперед. Захиснику на прізвище Француз пощастило залишитися в повній самоті на дальній штанзі при подачі кутового, і він ідеально чином переправив круглого у сітку.

Футболісти Жабченка намагалися не відставати, але до перерви на забитий гол не награли. Хоча один реальний шанс мали, але Герасимець не зміг якісно виконати 11-метровий. Гості із Західної України після перерви вийшли з неймовірним настроєм і відразу стали знущатися на захистом суперника. Спочатку дубль зробив Барчук, а потім і Дитко показав опонентам, як потрібно реалізовувати пенальті - 0:4.

Але куражилися не тільки гості, арбітр також увійшов у смак. Йому сподобалося вказувати на точки і він ще двічі призначав 11-метрові. Обидва рази у ворота "Прикарпаття". Обидва рази до м'яча підходив Суханов. Обидва рази був точний. Ось такий от цікавий останній тур.