Офіційно: Ярослав Конкольняк став гравцем луцької «Волині»

Офіційно: Ярослав Конкольняк став гравцем луцької «Волині»

У понеділок, 27 січня, екс-гравець івано-франківського "Прикарпаття" Ярослав Конкольняк став новачком луцької "Волині". 28-річний універсал підписав дворічний контракт з "хрестоносцями" і був офіційно представлений разом з іншими новобранцями - Станіславом Кулішом та Віталієм Приндетою.

Ярослав КОНКОЛЬНЯК:
- Останні три роки своєї ігрової кар'єри я йду крок за кроком. Спочатку грав за аматорів, далі була Друга ліга, зараз - Перша ліга. І тепер завдання - вихід у Прем'єр-лігу. Для мене - це новий виклик, нові амбіції. Я хочу досягти рівня Прем'єр-ліги!

"Ярослав Конкольняк протягом останніх сезонів зарекомендував себе, як справжній лідер івано-франківського "Прикарпаття". 28-річний універсал минулого сезону забив 10 голів, ставши найкращим бомбардиром своєї команди у Першій лізі," - зазначає сайт "Волині".

Нагадаємо, що у цьому сезоні Конкольняк провів 18 матчів у складі "Прикарпаття" (1 гол + 5 передач), двічі потрапляв до символічних збірних Першої ліги, був визнаний гравцем 15-го туру чемпіонату, а також увійшов до символічної збірної першого півріччя чемпіонату. З літа 2017 року у футболці Команди рідного краю Ярослав зіграв 71 матч і забив 16 голів.

Керівництво МФК "Прикарпаття", тренерський штаб, партнери по команді та вболівальники щиро вдячні Ярославу Конкольняку за час, проведений у Команді рідного краю, і бажають йому міцного здоров'я, спортивного довголіття та успіхів у подальшій футбольній кар'єрі!

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.