Офіційно: «Прикарпаття» залишили Тарас Бойко і Володимир Радульський

Офіційно: «Прикарпаття» залишили Тарас Бойко і Володимир Радульський

Два флангові захисники - 25-річний Тарас Бойко і 23-річний Володимир Радульський - більше не є футболістами "Прикарпаття". Подальшу співпрацю з цими гравцями івано-франківський клуб не продовжує. Минулого тижня дії їхніх контрактів було припинено за обопільною згодою сторін. 

Тарас Бойко захищав "зелено-жовті" кольори Команди рідного краю з 2016-го року. Став бронзовим призером Другої ліги-2017/18, допомігши вибороти путівку до Першої ліги. За чотири сезони у футболці "Прикарпаття" зіграв 85 матчів і забив 3 голиВолодимир Радульський виступав за івано-франківців лише минулого сезону, зігравши у восьми поєдинках першолігового чемпіонату. За нашою інформацією, обидва футболісти продовжать свою ігрову кар'єру у чемпіонаті області серед аматорських команд. 

Довідка
БОЙКО Тарас (07.02.1995)
2016/2020: 85 матчів, 3 голи, 26 попереджень, 2 вилучення

РАДУЛЬСЬКИЙ Володимир (02.07.1998)
2019/2020: 8 матчів

Керівництво МФК "Прикарпаття", тренерський штаб, партнери по команді та вболівальники щиро вдячні цим гравцям за співпрацю, тож бажають міцного здоров'я, спортивного довголіття та успіхів у подальшій футбольній кар'єрі!

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.