Офіційно: матч 1-го туру «Гірник-Спорт» - «Прикарпаття» перенесено

Офіційно: матч 1-го туру «Гірник-Спорт» - «Прикарпаття» перенесено

Одразу три матчі стартового туру Першої ліги нового футбольного сезону 2020/21 перенесені на пізніший термін. Саме таке рішення ухвалила Адміністрація ПФЛ, зважаючи на офіційні листи від ФК "Верес", "Прикарпаття" та "Агробізнес". У цих клубах зафіксовано захворюванням на COVID-19 футболістів та персоналу.

Таким чином, матчі «Агробізнес» Волочиськ – «Полісся» Житомир, «Оболонь» Київ – «Верес» Рівне та «Гірник-Спорт» Горішні Плавні – «Прикарпаття» Івано-Франківськ буде перенесено на пізніший термін. Решта запланованих поєдинків 1-го туру відбудуться найближчої суботи, 5 вересня.

За інформацією ПФЛ

Василь ОЛЬШАНЕЦЬКИЙ, президент МФК «Прикарпаття»:
- Склалася така ситуація, що лікар і масажист команди хворі коронавірусом. Масажист взагалі в реанімації лежить восьмий день. У чотирьох гравців підтверджений COVID-19, троє здали тести з підозрою. Ситуація дуже складна. Найголовніше, що захворіли лікар і масажист. Ми фактично не можемо тренуватися без лікаря, це небезпечно для здоров'я самих футболістів.

У Кубку України ми вже грали без лікаря. Після гри трьом футболістам стало погано настільки, що довелося викликати швидку допомогу. Навіть лікар «Поділля» не міг надати їм медичну допомогу і збити температуру.

- Є рішення ПФЛ про перенесення перших турів для вашої команди?
- Я вчора говорив з Олександром Каденко (в.о. президента ПФЛ), усно домовилися, що перший тур перенесуть, а другий будемо дивитися по ситуації. Розумію, що перенесення - це погано. Тому ми домовилися, що будемо тримати це все на контролі, а я буду зв'язуватися з ПФЛ і пояснювати, яка обстановка в команді.

- Тести тих гравців з підозрою, які грали в Кубку України проти «Поділля», ще не готові?
- Вони тільки здали ПЛР-тести, але у нас, на жаль, ситуація в місті така, що введена червона зона карантину. Дуже багато хворих, не встигають зробити швидко ці тести. Нам потрібно чекати результатів 2-3 дня мінімум. Якщо будуть підтверджені, я відразу відправлю результати в ПФЛ.

Tribuna.com

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.