Обласний футбол: 3 тур чемпіонату і 2-3 тури першості

Обласний футбол: 3 тур чемпіонату і 2-3 тури першості

Минулого вікенду в обласних футбольних змаганнях під егідою ІФАФ були зіграні чергові поєдинки сезону 2022-2023 років. У третьому турі Першої ліги "Прикарпаття-Тепловик" зазнало мінімальної поразки від "Гарди", поступившись у Калуші з рахунком 0:1. Наразі підопічні Віктора Данищука перебувають на шостому місці у турнірній таблиці, а вже цієї неділі у 4-му турі прийматимуть лідера чемпіонату ФК "Вільхівці", які на старті сезону здобули три поспіль перемоги.
 
ІФАФ. Перша ліга. 3 тур - 25.09 (неділя)
21.09 Варатик - МФК Покуття - 0:4
Ураган - Бескид - 3:0
Карпати (Кути) - Пробій - 0:1
Благо-Юність - Карпати (Б-О) - 8:2
Гарда - Прикарпаття-Тепловик - 1:0
ФК Вільхівці - Нафтовик - 4:1

турнірна таблиця 1-ї ліги

ІФАФ. Перша ліга. 4 тур - 02.10 (неділя)
МФК Покуття - Нафтовик
Прикарпаття-Тепловик - ФК Вільхівці
Карпати (Б-О) - Гарда
Пробій - Благо-Юність
Бескид - Карпати (Кути)
05.10 Варатик - Ураган

У Другій лізі минулого тижня були зіграні одразу два тури першості області. 21 вересня юнацька команда "Прикарпаття-Тепловик" U-18 розійшлася миром з "Хутровиком" (0:0), а вже у неділю на виїзді поступилася лідеру - "Яструбу" з Поляниці (0:2). У турнірній таблиці підопічні Олега Веприка поки сьомі. Найближчої неділі івано-франківці прийматимуть "Олімп" з Татарова, який у стартових турах очок ще не втрачав.

ІФАФ. Друга ліга. 2 тур - 21.09 (середа)
Прикарпаття-Тепловик U-18 - Хутровик - 0:0
Олімп - СДЮСШОР Прикарпаття U-17 - 2:0
ФК Снятин - Черемош-Сандаліно - 5:1
ФА Прикарпаття - Прометей - 2:1
Прут - СК Галич - 0:0
ФК Бурштин - Карпати (Болехів) - 0:0
Ліцей-Вікторія - Яструб - 0:3

ІФАФ. Друга ліга. 3 тур - 25.09 (неділя)
Яструб - Прикарпаття-Тепловик U-18 - 2:0
Карпати (Болехів) - Ліцей-Вікторія - 2:2
СК Галич - ФК Бурштин - 1:1
Прометей - Прут - 2:0
Черемош-Сандаліно - ФА Прикарпаття - 1:1
СДЮСШОР Прикарпаття U-17 - ФК Снятин - 2:4
Хутровик - Олімп - 0:1

турнірна таблиця 2-ї ліги

ІФАФ. Друга ліга. 4 тур - 02.10 (неділя)
Прикарпаття-Тепловик U-18 - Олімп
ФК Снятин - Хутровик
ФА Прикарпаття - СДЮСШОР Прикарпаття U-17
Прут - Черемош-Сандаліно
ФК Бурштин - Прометей
Ліцей-Вікторія - СК Галич
Яструб - Карпати (Болехів)

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.