Нива (Т) - Прикарпаття. Текстова онлайн трансляція

Чемпіонат України з футболу, Друга Ліга, Група А, 15 тур

Нива (Тернопіль) - Прикарпаття (Івано-Франківськ) -  3:3 (2:1)

07.10.17, смт. Вишнівець, Збаразький р.н.

Арбітр: Кубряк Д. (Одеса); Асистенти: Тишков Є. (Чернівці), Гилинцев В. (Рівне); 4-й: Федунців В., Спостерігач арбітражу: Шкільний С. (Київська обл.)

Склади команд:

Нива: Механів, Чорномаз, Музиченко, Мороз, Нагорний, Кохман, Слонявський, Шевченко, Гатала, Пришнівський, Литовченко

Прикарпаття: Вульчин, Громоляк, Прошак, Приймак, Бочкур, Бойко, Веприк, Боришкевич, Конкольняк, Януш, Худобяк

Запасні: Семенів, Дитко, Оринчак, Денега, Геник, Гуменюк, Кузьмин

Лунає фінальний свисток. 3:3 підсумковий результат матчу

90+4: Пошкодження зазнав Бочкур, йому надать допомогу

90+3 хвилина: Дитко замикав подачу зі штрафного, але Механів виявився на місці.

90+2 хвилина: Приймак зіштовхнувся в центрі поля та завзнав пошкодження.

90+1: Замість Пришнівського на поле вийшов Головачук

90 хвилина: Арбітр компенсував 4 хвилини

86 хвилина: Після розіграшу кутового, м'яч передлетів штрафний майданчик, де його підхопив Гуменюк, навісив і Владислав Примак головою зрівнює рахунок !!! 3:3

85 хвилина: Халк, поборовшись заробив кутовий

84 хвилина: Шевченка у складі Ниви замінив Апончук

82 хвилина: Бойка замінив Геник

80 хвилина: Замість Гатали на поле вийшов Дорі

76 хвилина: Попередження у складі Ниви отримав Музиченко

75 хвилина: Конкольняка замінв Дитко.

72 хвилина: Попередження за розмви отримує Худобяк

71 хвилина: Слоневський реалізує пенальті. 3:2

70 хвилина: Арбтір матчу відверто вигадує пенальті у ворота Прикарпаття, Вульчин був першим на м'ячі, натомість отримав попередження.

63 хвилина: Повторне попередження та вилучення отримав капітан Прикарпаття Володимир Боришкевич.

57-65 хвилини: Кожен стик арбітр матчу трактує на користь Ниви. Є дуже багато запитань до рефері.

56 хвилина: Орест Януш пробивав метрів з 25, але м'яч пройшов вище воріт

55 хвилина: Попередження отримав Приймак

53 хвилина: Чудовим пострілом з 30 метрів гол у ворота Ниви забив Роман Прошак !!! 2:2

51 хвилина: Попередження у складі Ниви отримав Слоневський

49 хвилина: Громоляка замінив Гуменюк

46 хвилина: Розпочався другий тайм.

В перерві матчу відбулася заміна у складі Прикарпаття. Замість Веприка на поле вийшов Кузьмин

Перший тайм завершено. 2:1 на користь господарів

45+2хвилина: Литовченко забиває другий гол у ворота Прикарпаття. 2:1

45 хвилина: Попередження у Бойко. Арбітр абсолютно не контролює гру.

44 хвилина: Боришкевич намагався перекинути Механів з центру поля - повз ворота

43 хвилина: Попередження в пасиві Громоляка

39-42 хвилини: Намагаються команди грати верхніми передачами, але захисники не дрімають

38 хвилина: Грубо грають господарі, почергово сфоливши проти Худобяка та Конкольняка, арбтір не реагує.

36 хвилина: Після подачі Ореста Януша Халк перевірив на міцність голкіпера Ниви

34 хвилина: Вульчин зіграв, як останній захисник, розрядивши ситуацію поблизу воріт Прикарпаття

32 хвилина: Попередження в пасиві Боришкевича

26-30 хвилини: Господарі перехопили м'яч, але гра переважно ведеться в центрі поля

25 хвилина: Після розіграшу кутового  пробивав головою Приймак -  трохи вище воріт

23 хвилини: Попередження в пасиві Кохмана

22 хвилина: Попередження отримали  Януш та Гатала

17-20 хвилини: Багато фолів з боку обох команд

12-16 хвилини: Гра дещо заспокоїлася, хоча м'яч більше контролюють прикарпатці.

11 хвилина: Ігор Худоб'як зрівнює рахунок, головою замкнувши подачу з лівого флангу ! 1:1

7-10 хвилини: Переломили хід поєдинку івано-франківці, активно атакують.

6 хвилина: Штрафний удар заробили господарі і Богдан Слоневський розстріляв ворота Остапа Вульчина. 1:0

1-5 хвилини: Йде позиційна боротьба, переважно в центрі поля

1 хв.: Матч розпочався