Нікополь - Прикарпаття - 2:1. Оновлено

Нікополь - Прикарпаття - 2:1. Оновлено

22 квітня (субота) 
Чемпіонат України, Друга ліга, 26 тур
м.Нікополь, стадіон "Електрометалург", 200 глядачів

ФК Нікополь - Тепловик-Прикарпаття - 2:1 (1:1)

Голи: Литвиненко, 15; Шестіпалов, 65 - Худобяк, 44

Нереалізовані пенальті: Білий, 80 (Н), Астахов, 90+2 (Н) - в обох випадках виручив Вульчин

"Прикарпаття": Вульчин, Бойко, Громоляк, Прошак, Бочкур, Дербах, Веприк, Януш, Денега, Худобяк, Дитко (Гуменюк, 18)

Головний тренер: Володимир Ковалюк

Міцний колектив з Івано-Франківська був ослаблений не тільки дискваліфікаціями лідерів, але ще і цілим рядом травм. Що й казати, якщо на виїзд Володимир Ковалюк назбирав всього 11 польових гравців?

Господарям вдалося забити швидкий гол: Литвиненко скористався метушнею в рядах івано-франківців, і після серії помилок опонентів «розстріляв» ворота - 1: 0. Незважаючи на пропущений м'яч, контроль зустрічі був за Прикарпаттям, футболісти якого за рахунок більшого досвіду нав'язували нікопольської молоді свою гру.

І до закінчення тайму ФК Нікополь не витримав тиску, пропустивши. Хоча гол вийшов більшою мірою з нічого: Худоб'як «обікрав»  воротаря і захисника, вискочивши один в один і вразивши ціль - 1:1. Відзначимо, що ще в середині тайму Тепловик-Прикарпаття був змушений зробити заміну, коли травму отримав вперше вийшовший в основі Дитко. Як виявилося, у нападника діагностували перелом ноги, і повертатися додому йому довелося з гіпсом, а гості залишилися на другий тайм лише з воротарем в резерві.

Переможний гол ФК Нікополь забив в середині другого тайму, коли Шестипалов взяв гру на себе, прорвавшись до воріт і реалізувавши вихід один в один - 2:1. І ось після цього Тепловик-Прикарпаття ніби зупинився, а кадрового ресурсу, щоб хоча б спробувати посилити гру, у івано-франківців вже не було.

Втрачаючи в фізичних силах і просто не встигаючи за своїми суперниками, гості двічі фолили в штрафному майданчику, даючи можливість колективу Григорія Варжеленка пробивати 11-метровий. Обидва заробив відмінно вийшов на заміну Воронін: спочатку нападника явно збили, після чого від нього відмахнувся опонент. Обидва удари з «точки» потягнув Вульчин: перший - від Білого, другий - від Астахова.

Напружена гра не переросла в розгромну перемогу, що за малюнком гри швидше справедливо - Тепловик-Прикарпаття бився, як міг, заслуживши на свою адресу компліменти, ну а ФК Нікополь бере вже чергові три очки.

Джерело