«Миколаїв» - «Прикарпаття» - 1:0. Післямова

«Миколаїв» - «Прикарпаття» - 1:0. Післямова

Зустріч у Миколаєві завершилася мінімальною перемогою "корабелів" - 1:0. Після цього матчу настрій обох тренерів був діаметрально протилежним. Своїми враженнями від гри поділилися наставники Руслан Мостовий ("Прикарпаття") та Ілля Близнюк ("Миколаїв"). 

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер "Прикарпаття":
- В першу чергу, хотів би привітати всіх з наступаючими святами. Команду суперника - із заслуженою перемогою. Ця прес-конференція буде найкоротшою, тому що у нас була домовленість з керівниками. У кожній історії є початок і кінець. Вони будуть приймати рішення після цієї гри. Скажімо так, у кожного з нас є страсна п'ятниця. Дякую усім...

P.S. Як повідомив увечері міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на своїй сторінці у Facebook, головний тренер МФК "Прикарпаття" Руслан Мостовий залишає свій пост! Новим тимчасово виконуючим обов'язки головного тренера призначено Олега Рипана.

Ілля БЛИЗНЮК, головний тренер "Миколаєва":
- Ми попереджали, що буде важкий матч. Тому що команди, які внизу, вони налаштовуються на кожен матч, як на останній, їм втрачати нічого. Легкої прогулянки ми не очікували. Якби в першому таймі реалізували б три моменти, які у нас були, ми б гру зробили. На жаль, ми їх не використали.

Супернику не дали нічого зробити біля наших воріт. Хотілося б ще 1-2 м'ячі забити і в футбол пограти, але не вийшло. В кінці спробували спростити гру. Грали чисто по рахунку, нам потрібні були три очки. Всі це прекрасно розуміли і бачили.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.