МФК "Прикарпаття" спільно з ПФЛ України привітали Івано-Франківських школярів з днем знань

МФК "Прикарпаття" спільно з ПФЛ України привітали Івано-Франківських школярів з днем знань

ПФЛ України та МФК "Прикарпаття" завітали на свято першого дзвоника до однієї зі шкіл Івано-Франківська.

1 вересня Професіональна Футбольна Ліга України та МФК «Прикарпаття» в рамках проекту «Не залишити поза грою» завітали до Івано-Франківського обласного Ліцею для обдарованих дітей на свято першого дзвоника. Гості приїхали не з пустими руками, а подарували для учнів спортивний інвентар.

З привітальним словом до учнів звернулися директор з маркетингу ПФЛ Світлана Рибакова, головний тренер МФК "Прикарпаття" Володимир Ковалюк та віце-президент клубу Олександр Дем'янчук, а футболісти Владислав Прйимак, Артур Комар і Роман Прошак вручили ліцеїстам подарунки.

Таку традицію в ПФЛ заснували ще в минулому році, коли до проекту підключилися п’ять клубів («Десна», «Буковина», «Іллічівець», "Нафтовик-Укрнафта" та «Гірник-Спорт»). Підтримка дитячого спорту є одним із найважливіших напрямків роботи ліги.

МФК «Прикарпаття» також  постійно бере участь в різноманітних соціальних акціях. Навесні клуб спільно з ПФЛ провів «Шкільні уроки футболу» в одному з сіл області. А нещодавно започаткував програму з популяризації футболу на Івано-Франківщині під назвою «Команда Рідного Краю» (с). 23 серпня гравці клубу провели автограф-сесію в середмісті та вітали вболівальників та всіх охочих з Днем Державного Прапора України, роздаючи жовто-сині стрічки, а в День Назалежності України прийняли участь у святковій ході центром міста.

Джерело