МФК «Прикарпаття» вітає з Новорічними та Різдвяними святами!

МФК «Прикарпаття» вітає з Новорічними та Різдвяними святами!

...Кажуть, під Новий рік і на Різдво збуваються всі мрії й найпотаємніші бажання. Рік, що минає, ми провели у великій і дружній компанії своїх вболівальників. 2018-ий для всіх нас приніс багато приємних миттєвостей і досягнень. Увесь цей час Ви крок за кроком йшли разом з нами. Тепер Ваше "Прикарпаття" вже грає в Першій лізі! Були поразки, були і перемоги. Ми вдячні Вам, адже без вболівальників немає футболу. 12-ий гравець назавжди зі своєю командою!

Дорогі друзі, ми разом з вами зустрічаємо 2019-ий. Нехай Новий рік подарує усім нам багато радісних подій, теплих зустрічей, буде щасливим для всіх нас. Ми будемо тішити Вас доброю грою на полі і дарувати Вам неповторні емоції під час наш матчів. У найважливіші моменти життя ми сильні разом, бо відчуваємо Вашу підтримку. Головні перемоги - попереду!

Всі ми в очікуванні різдвяного дива і казки. За вікном зима, але тепло і затишно на душі. Коли Новий рік ступить на поріг, запросіть в свою домівку дорогих вашому серцю людей, зустріньте свята в теплій компанії, нехай до вас завітає добро і прийде щастя. А Різдвяний Ангел принесе вам надію, дасть віру і подарує радість! Родиного затишку Вам, кохання, міцного здоров'я і процвітання!

З Новим роком і з Різдвом! З любов'ю, Ваша Команда Рідного Краю!