МФК Прикарпаття провело традиційну передсезонну прес-конференцію

МФК Прикарпаття провело традиційну передсезонну прес-конференцію

В середу  28 березня МФК “Прикарпаття” провело вже традиційну передсезонну прес-конференцію.  Представники клубу презентували новачків, поспілкувалися з журналістами та запросили останніх на відкрите тренування команди. 

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що головне завдання залишається незмінним  – вийти у першу лігу. "Ми будуємо команду не на один рік, а на перспективу, це дуже важливо" - сказав очільник Івано-Франківська.  Також він зазначив, що змінилися не лише цілі, але й проблеми для команди, зокрема фінансування, адже переважно Команда Рідного Краю фінансується з бюджету і хотілось би залучати більше коштів від спонсорів та меценатів. Він звернувся до багатих людей міста з проханням долучатися до фінансування футболу.

Головний тренер "Прикарпаття" Володимир Ковалюк нагадав, що перший домашній матч, який відбудеться 31 березня на "Хет-трик арені"  пройде без глядачів, а вже у наступних поєдинках команда розраховує на підтримку вболівальників. Також коуч розповів про те, як команда готувалася до весняної частини сезону 2017/2018 років та зазначив, що команда, не зважаючи на погодні умови та інші обставини готова до сезону добре.

Президент клубу Василь Ольшанецький сказав, що той факт, що перший домашній матч відбудеться на "Хет-трик арені" є позитивним, незважаючи на те, що він пройде без глядачів, адже стадіон закритий сіткою і вболівальники зможуть переглядати його за територією стадіону.

На завершення були презентовані новачки івано-франківського клубу:  Іван Піцан, Роман Борисевич,  Андрій Вацеба та Петро Ковальчук. Останній зазначив, що дуже радий повернутися до Івано-Франківська та готовий виконувати поставлені керівництвом завдання на радість вболівльників Команди Рідного Краю.

Після закінчення прес-конференції відбулося відкрите для ЗМІ тренування команди. Журналісти мали можливість поспілкуватися з гравцями івано-франківського клубу та спостерігати за тим, як триває підготовка до першого офіційного матчу МФК  "Прикарпаття" в 2018 році.