МФК Прикарпаття оголошує акредитацію представників ЗМІ на матч Кубку України

МФК Прикарпаття оголошує акредитацію представників ЗМІ на матч Кубку України

МФК "Прикарпаття" оголошує акредитацію представників ЗМІ на матч третього попереднього етапу Кубку України з футболу сезону 2017/18 років - Велике Галицьке Дербі  "Прикарпаття" - "Карпати", який відбудеться 20 вересня 2017 року в м. Івано-Франківську на МЦС "Рух". Початок зустрічі о 18.00

Заявки на акредитація приймаються до 12.09.2017 року на електронну адресу клубу: fcif@pfl.com.ua

У зв'язку з обмеженою кількістю місць в прес-ложі МЦС "Рух" квоти для ЗМІ у наступній кількості:

- Газети, журнали, радіо, інтернет сайти: 1 журналіст+1 фотокореспондент;

- Телебачення: 1 журналіст+1 оператор;

Для отримання акредитації потрібно надати:

- Заявка у довільній формі, підписана редактором ЗМІ з печаткою;

- Фото у форматі jpeg;

-Лінки на мінімум 5 публікацій чи сюжетів про МФК "Прикарпаття" в сезоні 2017/18 років (для інтернет ЗМі та ТВ), скани копії статей (для друкованої преси);

В трьохденний термін після закінчення матчу представник ЗМІ, акредитований на гру, зобов'язується надати на електронну адресу клубу: fcif@pfl.com.ua матеріали про поєдинок. 

Акредитаційне посвідчення, яке даватиме право роботи по висвітленню матчу "Прикарпаття" - "Карпати" можна буде отримати безпосередньо в день гри 20 вересня в офісі клубу на МЦС "Рух".

МФК "Прикарпаття" залишає за собою право відмовити представникам ЗМІ у видачі акредитації, або анулювати її у випадку отримання фактів про порушення останніми норм журналістської етики та (чи) Правил перебування на стадіоні під час матчів.