«Металіст 1925» - «Прикарпаття» - 2:0. Післямова

«Металіст 1925» - «Прикарпаття» - 2:0. Післямова

Післяматчеві коментарі виконуючого обов'язки головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяїнова та наставника "Прикарпаття" Володимира Ковалюка.

Олександр ГОРЯЇНОВ, в.о. головного тренера "Металіст 1925":

- Коментар буде коротким. Сьогодні була задача обов'язково перемогти, тому заради результату ми і працювали. За той час, що я в команді, щось змінити було вкрай важко. Зараз треба передивитися гру та детально її проаналізувати. Вже потім вкажемо хлопцям на їхні помилки. Я вдячний їм за бійцівські якості, за ту швидкість, що сьогодні була. Скажімо так - на перший погляд гра мені сподобалась.

- Що вдалося змінити у грі за той час, що ви в команді? Чим займалися на тижні?
- Багато працювали над тактикою. Я дивився всі матчі першої команди, тому сьогодні змінили тактичну побудову. Це віяння сучасного футболу, тому треба було змінити гру команди при побудовах атак, а також при переходах із оборони в атаку і навпаки.

- Сергій Стороженко нещодавно сказав, що останніми днями у футболістів з'явилися посмішки. Як вам працюється у команді та який настрій у хлопців? Що змінилося?
- Я протягом двох місяців працював із командою "Металіст Юніор", тому з мого боку порівнювати це не дуже коректно. Хоча, і всі ми, і керівництво дуже вдячні Сергію Валентиновичу (Валяєву - примітка) за все те, що він для команди зробив. Що до себе, можу сказати, що в колектив влився легко, знайшов спільну мову також. Я прекрасно знав і людські якості футболістів, і те, як вони грають у футбол, тому з цим питань не було ніяких.

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":

- Ми приїхали до Харкова і, напевне, наші футболісти ще не бачили такого стадіону, таких умов. І вони десь трохи злякалися на початку матчу, хоча першим таймом я залишився задоволений. Так, пропустили дуже швидкий м'яч, але хлопці боролися, а в перерві я їм сказав: "у нас буде момент, треба трохи потерпіти". І другий тайм розпочали доволі непогано. При помилці харківського воротаря наш нападник не зміг скористатися цим моментом на всі 100 відсотків. А після того, як пішли заміни, другий пропущений гол нас надламав. Далі нічого не виходило у грі. Тож другим таймом дуже незадоволений. Хотів, що ці заміни підсилили гру, але вийшло, як вийшло...

Загалом, команда "Металіст 1925" - доволі молода, мені вона сподобалася. Хлопці з бажанням грають у футбол, вони будуть рости. Ваша команда повинна грати у Прем'єр-лізі, тим паче з такими умовами, які є у Харкові. Наше завдання - залишитися у Першій лізі. Ми граємо тільки місцевими футболістами. Повторюся, але фактично усі гравці "Прикарпаття" вперше грали на такому хорошому стадіоні. Але після цієї поразки ми зробимо висновки, проаналізуємо допущені помилки і будемо рухатися вперед.