«Кубок міського голови» пройде 10-23 лютого в Івано-Франківську

«Кубок міського голови» пройде 10-23 лютого в Івано-Франківську

З 10 по 23 лютого в Івано-Франківську на стадіоні зі штучним покриттям "Хет-трик Арена" відбудеться третій за ліком футбольний турнір "Кубок міського голови" за участі професіональних команд Першої та Другої ліг ПФЛ. Організаторами цих змагань є МФК "Прикарпаття", міська влада Івано-Франківська та обласна федерація футболу.

Загалом в турнірі змагатимуться 6 або 8 команд, розподілених згідно жеребу на дві групи. На груповому етапі учасники зіграють за коловою системою - кожен з кожним. У заключний день турніру відбудуться стикові матчі, які визначать переможця і призерів змагань. Також будуть відзначені найкращі гравці в індивідуальних номінаціях.

Планується, що поєдинки "Кубку міського голови-2020" відбуватимуться не кожного дня (як було у попередні роки), а через 1-2 дні, щоб учасники змагань мали можливість провести повноцінні тренування чи відновитися після ігор. Нагадаємо, у попередні роки переможцями стали івано-франківське "Прикарпаття" (2018 рік) і рівненський "Верес" (2019 рік).

МФК "Прикарпаття" запрошує професіональні команди ПФЛ для участі у "Кубку міського голови-2020", який стане одним з етапів підготовки до весняної частини сезону 2019/20 років. Контактний номер: (050) 156-3111 (Татарин Микола Васильович).

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.