«Кубок міського голови-2019». 8-й ігровий день

Цьогорічний "Кубок міського голови" підходить до свого завершення. У п'ятницю, 22 лютого, визначилися обидва фіналісти, а також дві команди, які розіграють "бронзу" турніру. Варто відзначити, що через снігопад початок півфінальних поєдинків був перенесений на півтора години, а футболістам довелося грати за мінусової температури.

У першому "червоно-чорному" півфіналі між собою зійшлися "Калуш" і "Верес". Вже на 17-й хвилині рівняни завдяки голу Бориса Орловського повели у рахунку. А в другому таймі впродовж кількох хвилин питання щодо переможця було вирішено: спершу Сергій Чеботарьов, а невдовзі Антон Яременко забили ще два м'ячі у ворота калушан. У підсумку - 0:3, і "Верес" вийшов до фіналу.

Другий півфінальний поєдинок вийшов бойовим і дуже напруженим. Нагадаємо, у контрольній грі "Прикарпаття" переграло "Минай" минулої неділі - 3:1. Цього разу на кону була путівка до фіналу. На початку зустрічі суперники обмінялися швидкими голами. У дебюті гри Роман Барчук чітко реалізував 11-метровий за фол на Худобяку, а всього за дві хвилини Анатолій Нурієв класним ударом зі штрафного відновив рівновагу.

По перерві команди також обмінялися забитими м'ячами. Спочатку Ярослав Конкольняк знову вивів "Прикарпаття" вперед, однак незабаром минайці зуміли зрівняти рахунок завдяки голу Вадима Страшкевича - 2:2. Основний час завершився внічию, тож переможця довелося визначати у серії післяматчевих пенальті, де більше пощастило закарпатській команді - 5:6.

"Прикарпаття": Піцан (Новак, 46), Данищук, Ковальчук, Бочкур (Дитко, 46), Квасний (Яневич, 46), Януш, Дербах (Борисевич, 46), Кузьмин (Веприк, 46), Конкольняк (Лаврук, 68), Худобяк, Барчук (Француз 52).
"Минай": Кулініч, Стасюк, Допілка, Ощипко, Беца, Гавриленко, Микуляк, Страшкевич, Пиняшко (Гегедош, 46), Карноза (Кополовець, 46), Нурієв.

Півфінали. За 1-4 місця - 22 лютого (п’ятниця)
"Калуш" - "Верес" - 0:3 (0:1)
Орловський (17), Чеботарьов (75), Яременко (79)

"Прикарпаття" - "Минай" - 2:2 (1:1), пен. 5:6
Барчук (2, пен.), Конкольняк (56) - Нурієв (4), Страшкевич (73)

У неділю, 24 лютого, на "Кубку міського голови-2019" відбудуться заключні поєдинки. У матчі за 3-є місце між собою зійдуться "Калуш" та "Прикарпаття" (поч. 13:30), а головний трофей змагань розіграють "Верес" і "Минай" (15:45). Після чого відбудеться нагородження та урочисте закриття турніру.