«Кубок міського голови-2019». 7-й ігровий день

"Франківське дербі" двох молодіжних команд, які змагаються в чемпіонаті України U-19 серед команд Першої ліги, відкрило програму сьомого ігрового дня на "Кубку міського голови-2019". У "втішному фіналі" за 5-8 місця між собою зійшлися земляки-суперники - "Прикарпаття U-19" і "Ніка-05 U-19".

Основний час матчу завершився внічию 1:1, тож переможця визначила серія пенальті. Цікаво, що у цій грі суперники забивали як раз з 11-метрової позначки наприкінці кожного з таймів. У післяматчевій "лотереї" більше пощастило гравцям "Ніки-05" - 4:3.

В іншому поєдинку четверга молодіжний склад "Буковини" виявився сильнішим за аматорську "Агрониву" - 3:0. Причому, усі голи були забиті у другому таймі. Відкрив рахунок Раулюк, після чого дублем відзначився Гакман.

за 5-8 місця - 21 лютого (четвер)
"Прикарпаття U-19" - "Ніка-05 U-19" - 1:1 (1:0), пен. 3:4
Гладенький (42) - Коржак (90+1)

"Буковина" - "Агронива" - 3:0 (0:0)
Раулюк (50), Гакман (68, 75)

У п'ятницю, 22 лютого, на турнірі визначаться фіналісти змагань. Перший "червоно-чорний" півфінал - "Калуш" - "Верес" - розпочнеться о 13:30, після чого на поле вийдуть "Прикарпаття" і "Минай" (поч. 15:45).

за 1-4 місця - 22 лютого (п’ятниця)
13:30 "Калуш" - "Верес"
15:45 "Прикарпаття" - "Минай"

На суботу заплановані два поєдинки за підсумкові 7-е та 5-е місця: "Прикарпаття U-19" - "Агронива" (13:30) і "Ніка-05 U-19" - "Буковина" (15:45). У неділю, 24 лютого, визначаться переожець і призери цьогорічного турніру.