«Кремінь» - «Прикарпаття» - 3:4. Післямова

«Кремінь» - «Прикарпаття» - 3:4. Післямова

Сергій СВИСТУН, тренер "Кременя":
- Важко по цій грі щось сказати. Позначився важкий переїзд з Луцька та гра: видалення, гра в десятьох. Сьогодні не було команди на полі - кожен грав окремо. Єдине, що хочу сказати й попрохати вибачення у вболівальників. Зберемося й зробимо висновки, сподіваюсь наступні ігри будемо грати інакше... По гарячих слідах не хочу нікого звинувачувати. Адже в емоціях можна багато наговорити. Зробимо висновки, заспокоїмося, й далі продовжимо роботу.

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
- Якщо ще пару таких ігор зіграємо, то лікарня не за горами. Дуже валідольна гра. Майже годину мали переваги, але бачте, які нам голи забивають: то зі штрафного, то з кутового, то від штанги “проспали” наші захисники. У цілому хочу привітати наших хлопців. У нас був психологічний спад - 5 ігор у нас не було перемог, й десь ми були надламані. Ця перемога принесе нам впевненості й весь чемпіонат ще попереду. Я вірю в нашу команду, але хочеться менше таких ігор, для вболівальників це цікаво - цілу годину команди тримали в напрузі до останньої хвилин, але для тренера це дуже валідольна гра, якщо ще пара таких ігор буде, то я не знаю, що з цим робити. Будемо старатися, щоб було менше таких ігор та помилок. Тим паче у другому таймі не забили багато моментів, а забий хоч би ще один гол, то ми б вигравали у три м'ячі й спокійно довели гру. Добре, що закінчилася гра для нас успішно.

“Кременю” хотів би побажати перемог, адже команда тільки вийшла з Другої ліги. Я пам'ятаю як ще “Кремінь” Кременчук грав у Вищій лізі, це була хороша добротна команда. "Кремінь" заслуговує кращої долі. Думаю тренера розберуться зараз з цими помилками. Чемпіонат тільки розвивається. Бачте, які інтриги у Першій лізі. Ніхто не може вгадати результату, й аутсайдер забирає очки, й “Агробізнес” дивує, а ті команди, які ставили завдання виходу в Премєр-лігу - гублять очки. Для вболівальників такий чемпіонат цікавий. Мені подобається, що кожна гра на інтригах.

- Тим, хто не слідкує за вашою командою був здивований, що “Прикарпаття” має таку зброю як фантастичні вкидання з аута. Наскільки це у вас награний елемент?
- Ми переглянули ігри і я попереджував, що у “Кременя” також стандарти. “Кремінь” два голи забив з кутового, два з пенальті, це також була їх зброя. У нас в складі багато грало високорослих футболістів. І я сказав, що ми повинні забивати зі стандартів: чи то з кутового, чи то з ауту, й так вийшло, що ми позабивали з аута. Радує, що хлопці дослухалися, що можна просто закинути з аута у штрафну і забити гол. Мабуть “Кремінь” не очікував, адже ми вперше застосували, ми колись застосовували у Другій лізі такі аути. Наразі також використали аути й це принесло свій результат.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.