«Кремінь» - «Прикарпаття» - 0:1. Післямова

«Кремінь» - «Прикарпаття» - 0:1. Післямова

Після поєдинку у Кременчуці, де "Прикарпаття" завдяки єдиному голу Романа Дитка зуміло здобути першу перемогу у чемпіонаті, своїми враженнями від гри поділилися головні тренери обох команд - наставник івано-франківців Руслан Мостовий і коуч "Кременя" Олександр Головко.

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер "Прикарпаття":
– Хочу привітати Команду рідного краю з перемогою. Ми її нарешті дочекалися! Так буває: деколи в рівній боротьбі хтось може перемогти. Сьогодні це виявилися ми, і це дуже приємно. За такий короткий термін нам потроху вдається напрацьовувати те, що ми хочемо бачити від футболістів. Не скажу, що це виходить у великому обсязі, але такими маленькими кроками ми будемо до цього йти. Сподіваюся, наша гра буде більш цілісною.

«Кремінь» - дуже добротна команда. Радіємо результату матчу. Вони грали вдома, у них був запас очок, хотіли перемагати. Ми після поразок намагалися приділити більше часу захисту. Сьогодні вже командна майстерність дозволяє реалізовувати задумане.

Олександр ГОЛОВКО, головний тренер "Кременя":
– Ми програли, і поразка є частиною процесу побудови команди. Про труднощі не говоритиму, це нікому не цікаво. Сьогодні грали погано у командну гру, індивідуально себе теж майже ніхто не проявив. З такою грою, як сьогодні, ми не повинні були програвати, нічия була би для нас дуже хорошим результатом.
 

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.