Контрольний матч. «Верес» - «Прикарпаття» - 1:1

Запланований контрольний матч двох українських команд у турецькому Белеку "Верес" та "Прикарпаття" розпочали днем раніше, 5-го березня. Однак через сильним дощ з градом вчорашній поєдинок довелося перервати у середині першого тайму за рахунку 0:1 на користь івано-франківців. Тож суперники домовилися дограти цей матч наступного дня.

У п'ятницю вранці, вже перед самим початком гри, тренерські штаби рівнян та івано-франківців вирішили зіграти два повноцінні тайми по 45 хвилин, щоб надати більше ігрового часу своїм підопічним. Знову, як і вчора Команді рідного краю вдалося забити швидкий гол: на 7-й хвилині відзначився Назарій Воробчак. "Верес" зумів відповісти на початку другого тайму зусиллями Антона Яременка. Отож, 1:1 - за підсумком п'ятниці та 1:2 мінімальна перемога "Прикарпаття" за сумою двох днів - з врахуванням "основного" і "додаткового" часу.

Контрольний матч
«Верес» (Рівне) - «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - 1:1 (0:1)
Голи: Яременко (48) - Воробчак (7).

"Верес" (1 тайм): Когут - Пінчук, Ховбоша, Гончаренко, Солдат, Хоцяновський, Петько, Кучеров, Соломка, Панасенко, Шестаков.
"Верес" (2 тайм): Ющишин - Пінчук (Саутін), Махнєв, Гончаренко, Дударенко, Хоцяновський, Кучеров, Євдокимов, Соломка (Микитин), Панасенко (Іваночко), Яременко.
"Прикарпаття" (1 тайм): Піцан, Радульський, Пастух, Француз, Сікач, Воробчак, Вацеба, Семотюк (Борисевич, 25), Шпирка, Дитко, Барчук.
"Прикарпаття" (2 тайм): Піцан, Бочкур, Пастух, Француз, Сікач (Василів, 70), Воробчак (Януш, 75), Вацеба (Геник, 60), Борисевич, Кузьмин, Дитко (Павлюк, 60), Хома.

У неділю, 8 березня, підопічні Володимира Ковалюка зіграють ще один контрольний матч. Другим суперником "Прикарпаття" на турецькому зборі стане представник Другого дивізіону чемпіонату Норвегії - команда "Фрам Ларвік".

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.