Контрольний матч. «Прикарпаття» - «Калуш» - 4:2

Контрольний матч. «Прикарпаття» - «Калуш» - 4:2

В рамках підготовки до весняної частини сезону у середу, 30 січня, "Прикарпаття" зіграло другий контрольний поєдинок. Суперником підопічних Володимира Ковалюка стала ще одна друголігова команда - ФК "Калуш", яка вже тиждень готується на штучному газоні "Хет-трик Арени".  На звітну гру івано-франківці приїхали з курортного Яремче, де триває перший навчально-тренувальний збір Команди рідного краю.

Перша же більш-менш осмислена атака завершилась голом - сьогоднішній іменинник Роман Барчук опинився у потрібному місці і в потрібний час та відкрив рахунок у матчі - 1:0. "Калуш" відповів дальнім ударом Владислава Танчина, який став легкою здобиччю для екс-калушанина Івана Піцана. Далі Дмитро Скакун з дальньої відстані перевірив пильність голкіпера зі штрафного, та знову останній зіграв на висоті. Але з третьої спроби "Калушу" таки вдалось відновити статус-кво - новачок команди Тарас Сивка реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером. 

Щоправда, нічийний рахунок протримався не довго - Ігор Худобяк у силовій манері протиснув оборонців та знову вивів свою команду вперед. Згодом Роман Бочкур у найкращому голеадорському стилі підбив рахунок першої сорокап'ятихвилинки - 3:1.

По перерві обидві команди змінились до невпізнаваності. У складі "Калуша" на поле вийшли потенційні новачки, тоді як Володимир Ковалюк перевірив в бою гравців команди U-19. В дебюті другого тайму гостям вдалось скоротити відставання. Цього разу гравець на перегляді вийшов віч-на-віч з Вульчином та без особливих проблем переграв останнього - 3:2. Та все ж останнє слово у сьогоднішній зустрічі було за "Прикарпаттям" - Василь Цюцюра підбив остаточні 4:2 на користь номінальних господарів поля.

Контрольний матч
"Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - ФК "Калуш" - 4:2 (3:1)
Голи:
 Барчук (7), Худобяк (20), Бочкур (34), Цюцюра (53) - Сивка (18), ГНП (51).

"Прикарпаття" (1-й тайм): Піцан, Конкольняк, Квасний, Бочкур, Лаврук, Оринчак, Борисевич, Боришкевич, Веприк, Барчук, Худобяк.
"Прикарпаття" (2-й тайм): Вульчин, Геник, Француз, Бойко, Квасний, Януш, Цюцюра, Слободян, Кузьмин (Семенюк, 72), Дитко + ГНП. 
ФК "Калуш" (1-й тайм): Кузів, Олевич, Матушевський, Танчин, Скакун, Сивка (ГНП, 24), Книш, Андрусенко + 3 гравці на перегляді.
ФК "Калуш" (2-й тайм): Кузів, Олевич, Матушевський, Танчин, Андрусенко, Книш + 5 гравців на перегляді.