Компанія «Адамсон» - титульний спонсор МФК «Прикарпаття»

Компанія «Адамсон» - титульний спонсор МФК «Прикарпаття»

28 серпня франківський футбольний клуб “Прикарпаття” та енергосервісна компанія “Адамсон” підписали меморандум про співпрацю.  У рамках меморандуму компанія має допомогти Команді рідного краю коштами. Клуб, у свою чергу, бере на себе різні зобов’язання: зокрема, розміщення логотипу “Адамсон” на ігрових футболках, маніжках, зйомки футболістів на календар компанії і т.д.

За словами президента клубу Василя Ольшанецького, дуже важливо, що місцевий бізнес підставляє плече футбольному клубу.
“Ми дуже вдячні, і сподіваємося, що це буде яскравим прикладом для всіх наших підприємців. Ми дуже раді такому партнерству. Сподіваюся, ми будемо співпрацювати багато років”, – каже Ольшанецький, інформує “Галка”.

Директор компанії “Адамсон” Ярослав Свідрак каже, що дуже любить футбол, тому й вирішили підтримати рідний клуб.
“Я люблю футбол: люблю грати, люблю дивитися. Якщо провести аналогію бізнесу і футболу, то насправді вони дуже схожі. Ми запрошуємо увесь місцевий бізнес підтримувати “Прикарпаття””, – зазначив Свідрак.

Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що компанія погодилася допомогти клубу в непростий час.
“Зараз “Прикарпаття” має проблеми з фінансуванням, команді не вистачає коштів. Ми граємо виключно місцевими футболістами, і тому команда є народною. Це не якийсь проєкт-одноденка, тому нам важливо, щоб долучалися партнери”, – додав мер.

Galka.if.ua


У "Прикарпаття" нарешті з'явився титульний спонсор

Івано-Франківське "Прикарпаття" назвало титульного спонсора на сезон 2019/20. Франківський клуб уклав угоду з енергосервісною компанією "Адамсон", яка буде титульним спонсором футбольного клубу в матчах Першої Ліги, пише Фіртка.

«Відбувається знаменна подія - місцевий бізнес підставляє плече клубу. Ми дуже вдячні їм, сподіваємося, що це буде яскравим прикладом для інших бізнесменів. Надіємося, що співпраця буде плідною з обох боків», - говорить президент клубу Василь Ольшанецький.

Сьогодні в мерії відбулося підписання меморандуму з першим титульним партнером команди.

«Для нас важлива кожна копійка. Жоден клуб в Першій Лізі не має сформованої команди лише з місцевих гравців. Наша команда є "народною", а не проектом-одноденкою. Важливо, що до нас долучаються приватні партнери», - каже міський голова Руслан Марцінків.

Кошти будуть витрачати відповідно до потреб команди.

«Я люблю футбол. Якщо привести аналогію між бізнесом та футболом, то це тренування і задоволені люди. В нас є місія - місцевий бізнес підтримує команду. На прикладі нашої команди запрошуємо весь місцевий бізнес підтримати», - говорить директор компанії Ярослав Свідрак.

Firtka.if.ua

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.