Команда Рідного Краю вийшла з відпустки

Команда Рідного Краю вийшла з відпустки

З 18 грудня 2017 року гравці, тренери та персонал івано-франківського "Прикарпаття" знаходилися у відпустці. Команда зібралася разом вже 22 січня, коли підопічні Володимира Ковалюка розпочали підготовку до весняної частини сезону.

Спочатку гравці пройшли обов'язковий медогляд. Згодом команда зібралася на стадіоні "РУХ", де провела годинне бігове тренування.

За словами головного тренера команди Володимира Ковалюка, готуватися до весняної частини сезону приступило 26 футболістів, з яких семеро - новачки.

Наразі команду залишили Владислав ПриймакНазар ГуменюкБогдан Денега та Юрій Семенів.

"Всі скучили за футболом. Більшість футболістів залишились у команді, - розповідає коуч "Прикарпаття". - Щодо новачків, то ми в процесі пошуків. Наразі маємо семеро нових футболістів: Роман Борисевич,  Андрій Вацеба, який виступав у польській "Екстраклясі" у складі "Арки" з Ґдині, Іван Піцан та молоді футболісти з нашої клубної школи. Ведемо переговори ще з деякими, але поки не має конкретики - нехай це залишиться таємницею".

З 24 січня по 4 лютого в "Команди рідного краю" заплановано проведення навчально-тренувальних зборів у Яремче в умовах високогір'я Карпат. Під час зборів будуть проведені два товариські матчі з аматорськими командами Івано-Франківської та Закарпатської областей. 7 лютого заплановано зіграти товариську гру із першоліговим "Рухом".

Також в лютому 2018 року в Івано-Франківську пройде представницький турнір "Кубок міського голови", на який запрошено команди Першої та Другої Ліг.

Джерело