«Колос» - «Прикарпаття» - 3:1. Післямова

«Колос» - «Прикарпаття» - 3:1. Післямова

Після першої офіційної гри весняної частини чемпіонату головні тренери обох команд Руслан Костишин і Володимир Ковалюк поділилися своїми враженнями від матчу 19-го туру "Колос" - "Прикарпаття" (3:1).

Руслан КОСТИШИН, головний тренер "Колоса":
- "Прикарпаття" - команда дуже непоступлива із Західної України. З характером, яка завжди так грає з усіма суперниками, налаштована на серйозну боротьбу, рідко коли програє з різницею у два м’ячі. Тож гра вийшла важкою. На початку матчу ми дуже гарно почали гру, все було під контролем, навіть, якщо грали проти сильного  вітру, все одно ми виглядали добре. Потім був відрізок, де ми почали просідати. Цій команді не можна програвати боротьбу, бо якщо вони її виграють, то одразу створюють моменти.

Потім пішли червоні картки суперника одна за одною. Всі вилучення по ділу, але це їхні проблеми. Ми гру довели до логічного завершення. Я дуже задоволений, що ми почали з перемоги. Зараз три очки дуже важливі! У нас через три дні знову гра - з "Авангардом". Це команда такого самого стилю, такого ж характеру. Там більш швидкі футболісти, агресивніші. Нам буде набагато важче в Краматорську, де нас чекає дуже складний поєдинок.

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
- Ми готувались до цієї гри, знали - з ким ми граємо, адже "Колос" не програв ще жодної гри. Хлопці серйозно налаштовувались, але нас зламав пенальті, якого не було, потім червона картка... Не знаю, що сказав наш капітан. Але порушена ігрова дисципліна. Суперник нічим нас не здивував, до вилучення гра була рівною. І досить непогано наша команда виглядала. Зрозуміло, що коли на одного гравця менше, ми перебудувалися, важко було. А потім ще два вилучення… Я не можу зрозуміти футболістів. Футбол грають ногами, але думають головою. Як вони так ті картки отримали? Будемо розбиратись.

Зрозуміло, що перший матч, весняний футбол – це дуже багато боротьби. Тут потрібно проявляти характер, на що я налаштовував свою команду. Хочу привітати команду "Колос" з перемогою. Зрозуміло, що їм було легше, адже отримали чисельну перевагу. Думаю, якби ми всі були на полі - 11 футболістів, то супернику було б дуже важко здолати нашу команду. Це - футбол, приймаємо цю поразку, але ми не опускаємо руки. Обов’язково проведемо збори команди, тому що порушена ігрова дисципліна, і це мене дуже бентежить. Наступний домашній матч з "Миколаєвом" пропустять багато футболістів. Проте я думаю, що все буде нормально, і ми справимось з цією ситуацією.