Клуби Першої ліги проголосували за продовження чемпіонату

Клуби Першої ліги проголосували за продовження чемпіонату

На сьогоднішній Раді ліг ПФЛ у Києві більшість клубів підтримало догравання сезону у Першій лізі у звичному форматі із дотриманням медичного протоколу. З десяти клубів, які прибули на збори, шість підтримали ідею догравання чемпіонату, чотири виступили проти. Сьомим проголосував «за» президент ПФЛ Сергій Макаров.

За виступили «Інгулець», «Металіст-1925», «Агробізнес», «Оболонь-Бровар», «Черкащина» та «Металург». Проти: «Кремінь», «Прикарпаття», «Миколаїв» і «Чорноморець». Представники «Миная», «Волині», «Руху», «Авангарду», «Балкан» і «Гірника-Спорт» були відсутні.

ПФЛ має намір скасувати рішення Ради ліг від 21 травня (достроково зупинити сезон Першої ліги в його звичному форматі) і звернутися до виконкому УАФ за дозволом відновити матчі. У разі, якщо клуб відмовиться від участі в решті матчів чемпіонату, за дві неявки його участь в турнірі буде припинено, а наступні матчі - автоматично завершені з підсумковим рахунком 0:3. Підсумкову таблицю Першої ліги сформують за підсумками сезону 2019/20.

Обмін між Favbet Лігою і Першою лігою буде проходити за регламентом: в елітний дивізіон безпосередньо вийдуть три клуби, в зворотному напрямку піде один. У свою чергу, останні дві команди Першої ліги гратимуть стикові матчі з клубами, які посіли треті місця в своїх групах Другої ліги. З наступного сезону у Першій лізі гратимуть 18 клубів. Нагадаємо, у Другій лізі сезон був завершений достроково. Безпосередньо у Першу лігу вийшли тернопільська Нива і Полісся (з групи А), а також ВПК-Агро і Кристал (з групи Б).

Рішення повинен затвердити виконком УАФ на найближчому засіданні у Львові. Згідно з проектом УАФ і ПФЛ, Перша ліга відновиться 23 червня. Нагадаємо, що Favbet Ліга ж відновила чемпіонат минулого вікенду матчами 24-го туру.

За інформацією Sport Arena / Фото "Металіст-1925"

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.