Кабмін дозволив повернути вболівальників на трибуни

Кабмін дозволив повернути вболівальників на трибуни

17 лютого на засіданні Кабінету Міністрів України було проголосовано внесення змін до деяких актів КМУ. Відповідно до цих змін дозволяється відвідування спортивних заходів з певними обмеженнями.

Однак все залежатиме від того, в якій із чотирьох зон за рівнем епідеміологічної небезпеки перебуватиме регіон. За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, країна переходить до "жовтої" карантинної зони (рішення вступає в силу 24 лютого), що дозволить фанатам знову вживу підтримувати свої команди.

Відповідно до постанови Кабміну з 18 лютого в Україні дозволяється проведення офіційних спортивних заходів, а також матчів командних ігрових видів спорту професійних клубів з глядачами - із заповнюваністю арен не більше ніж 50% місць. Крім того, обов'язковими умовами стануть дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних норм і проведення щоденного контролю за станом здоров'я спортсменів.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.