«Горянин»: Богдан Оринчак – герой 17-го туру Першої ліги!

«Горянин»: Богдан Оринчак – герой 17-го туру Першої ліги!

Прикарпаття – по-своєму унікальна команда в вітчизняному футболі. У той час, як інші клуби (навіть ті, що також фінансуються з місцевих бюджетів) активно витрачаються на футболістів із інших міст, тут пішли іншим шляхом і будують команду винятково із вихованців футболу Івано-Франківщини. Це рідкісний приклад подібного футбольного господарювання, який має право на життя й  ретельне вивчення.

Приємно, що за такої кадрової політики Прикарпаття виконало завдання й здобуло бронзові медалі Другої ліги та підвищилося в класі. На новому рівні івано-франківці борються за збереження першолігової прописки. На цьому шляху особливо важливою стала їхня перемога над сильним і досвідченим суперником – Інгульцем (4:0). А особливо посприяв цьому колективному успіху правий хавбек Богдан Оринчак. Він відкрив і закрив рахунок завдяки активності, настирності, постійному пошуку м’яча та свого шансу. Виявився одним із творців великої командної перемоги.

Герой 17-го туру Першої ліги 2018/2019 ПФЛ та SportArena.com

Богдан Оринчак (Прикарпаття)

51 матч, 7 голів на професіональному рівні

25 років. Фланговий півзахисник

  • двічі забив у ворота Інгульця, зробивши вклад у сенсаційний розгром
  • один із найактивніших на фінальній третині поля
  • серед лідерів команди за таблицею «гол+пас» (чотири голи та два асисти)

Уродженець Рожнятівщини грав на юнацькому рівні за ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ), виступав за потужні аматорські клуби свого краю – юнацькі Карпати (Брошнів-Осада), Чечва (Нижній Струтин), ФК Перегінське. Від 2015 року Оринчак у складі команди, яка повернула професіональний футбол на Івано-Франківщину.

Із Прикарпаттям він пройшов аматорські змагання та Другу лігу, де здобув бронзову медаль. При непоганому підборі кадрів у групі атаки Богдан виграє конкуренцію й отримує ігровий час на новому рівні, проводячи такі яскраві матчі, як проти Інгульця, де він зробив свій вклад у розгромну перемогу над суперником двома голами. Гідний серед рівних – Богдан Оринчак як представник команди рідного краю.

Артур ВАЛЕРКО, Sportarena