Футболісти «Прикарпаття» частково повернулися до тренувань

Футболісти «Прикарпаття» частково повернулися до тренувань

Вже близько двох місяців футболістів "Прикарпаття" не залучали до командних тренувань. У період пандемії спортсмени працювали над своєю фізичною підготовкою вдома. Гравці виконували ранкові чи вечірні пробіжки, комплекс вправ на прес та силові навантаження.

"Хлопці скучили за футболом, - розповів головний тренер "Прикарпаття" Володимир Ковалюк після відновлення тренувального процесу цього тижня. - Думаю, що вони працювали добросовісно, проте коли немає педагогічного контролю таку підготовку можна назвати фізкультурою".

З моменту отримання дозволу на командні тренування  у "Прикарпатті" дотримуються всіх санітарних вимог. В пріорітеті - дезінфекція стадіону, дотримання дистанції та індивідуальний захист.

"У нас у групі займаються не більше десяти гравців, адже є такі вимоги. На десять квадратних метрів має бути одна особа. На нашому полі відтепер можна  виконувати певні вправи, щоб привести гравців до тонусу. Звісно, потрібно все робити поетапно, - продовжив Володимир Ковалюк.

За словами президента клубу Василя Ольшанецького футболісти познайомлені з вимогами, яких необхідно дотримуватися.

"На тренування гравці добираються власними автомобілями. Ми їм зачитали всю необхідну інформацію. Коли тренування закінчилося, гравці сідають в автомобіль і повертаються додому, де проводять всі гігієнічні процедури", - відзначив президент "Прикарпаття".

Поки що до тренувань залучаються лише футболісти, які проживають в Івано-Франківську. Нагадаємо, що нещодавно був розроблений медичний протокол УАФ. Одна із вимог - проходження ПЛР діагностування спортсменів. Однак, виконати це клуб поки не має можливості.

"У нас дуже багато людей чекають на ПЛР-тест. За статистикою - вже понад 4 тисячі. Зараз кожна година на рахунку, потрібно робити все, щоб врятувати життя людей. Розуміємо, що футбол зараз не на першому місці і не намагаємося йти обхідними шляхами, проводивши тетсування. Можливо, пік захворюваності спаде і ми відразу здамо всі тести", - резюмував Ольшанецький.

Повноцінний навчально-тренувальний процес "Прикарпаття" розпочне лише тоді, коли кількість хворих в місті знизиться. Попередня інформація про відновлення сезону у Першій лізі буде повідомлена на офіційному сайті клубу на початку наступного місяця.

Ольга НЕСТЕРУК, ОТБ "Галичина"

Стало відомо, коли визначиться доля чемпіонатів у Першій та Другій лігах

ПФЛ наступного четверга проведе засідання Першої й Другої ліг. Зустріч відбудеться на стадіоні Оболонь у Києві, швидше за все, прямо на трибуні – із дотриманням норм соціального дистанціювання.

Запрошення на засідання отримають представники клубів Першої й Другої ліг. На порядку денному, повідомляє Sport Arena, буде питання продовження чемпіонатів.

Протягом останніх днів ПФЛ провела опитування серед клубів, зібрала пропозиції щодо продовження сезону у Першій і Другій лігах. Під час засідання будуть розглянуті всі варіанти, відтак буде прийнято рішення.

Нагадаємо, що з середини березня усі футбольні змагання в Україні припинені через карантин. З 11 травня відбувся перший етап пом’якшення обмежень – дозвіл на проведення командних тренувань.

Sport Arena

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.