«Футбол NEWS» про матч 22-го туру «Оболонь Бровар» - «Прикарпаття»

Оболонь-Бровар та Прикарпаття видали надрезультативний матч у 22-му турі Першої ліги. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию 3:3. Господарям вкрай необхідно було набирати три очки, щоб повернутися в гонку за місце в УПЛ на наступний сезон. На 23-й хвилині Прикарпаття заробило право на пенальті, яке реалізував Барчук. «Пивовари» до перерви не тільки відновили паритет, а й повели в рахунку завдяки точним ударам Батальського і Безуглого - 2:1.

На старті другого тайму дубль Батальського, здавалося б, зняв питання про переможця, але через дві хвилини Безуглий став антигероєм, зрізавши м'яч у власні ворота. Господарі утримували мінімальну перевагу до 85-ї хвилини, коли гол Павлюка дозволив гостям з Івано-Франківська уникнути поразки, програючи у два м'ячі. Нагадаємо, що  Рух і Металург не зіграли через спалах коронавірусу в запорізькій команді.