ФК «Кобра» виключено зі складу учасників Першої ліги

ФК «Кобра» виключено зі складу учасників Першої ліги

Харківська "Кобра", яка розпочинала сезон у Першій лізі, все ж припиняє існування. Причина цього рішення пов'язана з тим, що колишні власники "Геліоса", які є юридичними власниками клубу, відправили лист до ПФЛ про зняття команди з чемпіонату.

У 4-му турі харківський клуб повинен був прийняти на своєму полі "Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів. За тиждень не відбувся і поєдинок 5-го туру Першої ліги між "Зіркою" і "Коброю". Причина - неможливість харківської команди відправиться у Кропивницький. Це був другий матч поспіль, який "Кобра" не змогла зіграти в чемпіонаті.

У зв'язку з цим керівництво ПФЛ передало відповідні документи в КДК Федерації футболу України. Згідно з рішенням КДК ФФУ від 23 серпня ФК "Кобра" виключено зі складу учасників змагань Першої ліги, а результати матчів за участю цієї команди анульовано. У зв'язку з цим відбулися зміни у турнірній таблиці чемпіонату.

Нагадаємо, до літа цього року "Кобра" виступала в аматорському чемпіонаті Харківської області, а потім її власники домовилися про злиття з "Геліосом", чиє попереднє керівництво втратило інтерес до футболу. Передбачалося, що новий власник Сергій Ващенко візьме на себе всі витрати, пов'язані з функціонуванням клубу. У трьох стартових турах Першої ліги "Кобра" зазнала трьох поразок із загальним рахунком 1:8.

За інформацією ПФЛ, Sportarena