ДЮФЛІФО: «золотий дубль» юнаків «Прикарпаття-Тепловика»

ДЮФЛІФО: «золотий дубль» юнаків «Прикарпаття-Тепловика»

У середу, 3-го липня, у залі засідань Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради вшанували юних футболістів "Прикарпаття-Тепловика", які цьогоріч зробили "золотий" дубль у змаганнях Дитячо-юнацької футбольної ліги Івано-Франківської області, здобувши чемпіонство і Суперкубок ДЮФЛІФО.

На початку церемонії до всіх присутніх з вітальним словом звернувся виконавчий директор ДЮФЛІФО Микола Васильків, що розповів про вагомі досягнення футболістів у минулому сезоні:
- Сьогодні ми хочемо нагородити заслуженими медалями юнацький склад "Прикарпаття-Тепловика" за перемогу у чемпіонаті ДЮФЛІФО серед команд U-18. Хлопці пройшли турнірну дистанцію без поразок, встановивши рекорд ліги, здобувши перемоги у всіх (!) зіграних матчах. Окрім того, гравцям вдалось забити і рекордну кількість м'ячів, перетнувши позначку у сотню влучних ударів. Вітаємо з цим непересічним досягненням!, - резюмував Микола Миколайович.

В свою чергу міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відзначив досягнення юних спортсменів і з надією дивиться у майбутнє прикарпатського футболу:
- Мені приємно, що футбольний клуб "Прикарпаття" розвивається всебічно і у нашій команді є спадковість, а значить ми все будуємо правильно. Дехто з вас вже вчора відіграв у товариському матчі головної команди з "Карпатами", а, отже, ваші успіхи не залишились непоміченими. Зараз у "Прикарпатті" триває зміна поколінь, тож саме за вами майбутнє нашого футболу. "Прикарпаття-Тепловик" - це хороший трамплін для переходу з юнацького до дорослого футболу, де гравці мають змогу набратись досвіду і прогресувати. Вам перемог і нових здобутків на славу прикарпатського футболу! - відзначив міський голова.

Наставник головної команди Володимир Ковалюк побажав юним футболістам не розчаровуватись на шляху до професіоналів:
- Ви обрали футбол справою життя, ви присвятили себе футболу. Як вже було сказано, дехто вже бере участь у матчах дорослого складу, дехто вирушить з нами на збори. Та пам'ятайте - якщо ви не потрапили до головної команди, то це не кінець. Старанно працюйте над собою і перемоги на обласному чи всеукраїнському рівні вже не за горами, - привітав присутніх головний тренер "Прикарпаття".

Опісля вітальних слів почесних гостей у теплій дружній атмосфері футболістам були вручені заслужені нагороди та красені-трофеї за перемогу у чемпіонаті та Суперкубку ДЮФЛІФО. Окремої відзнаки удостоєний і наставник чемпіонів Сергій Пташник, який за підсумками сезону 2018/2019 був визнаний найкращим тренером ДЮФЛІФО.

Sport.if.ua