Добрі справи: гравці «Прикарпаття» провели урок у школі

Добрі справи: гравці «Прикарпаття» провели урок у школі

В рамках проекту "2018: 10 добрих справ" цього разу футболісти івано-франківського "Прикарпаття" побували у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12. Посприяли такій ініціативі дирекція цього навчального закладу та департамент освіти. Говорили спортсмени з третьокласниками про футбол, ділились власним досвідом та емоціями під час гри. Також пояснили чому важливо правильно харчуватись та дотримуватись розпорядку дня.

Хлопці переконані, що любов до спорту починається з дитинства, тож завдання дорослих - допомагати малюкам рости здоровими і втілювати свої дитячі мрії в життя. Таке спортивне заняття малечі особливо сподобалось, діти наввипередки задавали чимало різноманітих запитань. Добрі враження від такої зустрічі і в самих футболістів. Василь Цюцюра та Богдан Оринчак кажуть, що неабияк задоволені від спілкування з дітьми.

Василь Цюцюра: "Як раз в такому віці і я свого часу захопився футболом. Тоді тато купив мені футбольний м'яч. Це була справжня радість! Тож і зараз, коли бачиш дитячі посмішки, коли малечі все цікаво, вони про все розпитують, навіть і не помітили, як швидко пролетів час. Ми були готові спілкуватися і відповідати на запитання ще, хоч три години! Але далі у школярів були уроки, а у нас - тренування. Сподіваюся, що подібні зустрічі зі школярами стануть традиційними. Нам футболістам точно було цікаво трохи повернутися у дитинство!

Відзначимо, що це вже четверта за ліком добра справа за участі гравців Команди рідного краю в рамках проекту МФК "Прикарпаття" - "2018: десять добрих справ".