Добрі справи: гравці «Прикарпаття» провели урок футболу у ЗШ №12

Добрі справи: гравці «Прикарпаття» провели урок футболу у ЗШ №12

Добрі справи МФК "Прикарпаття" продовжуються! Нещодавно гравці Команди рідного краю знову побували у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 імені Івана Франка, де на уроці фізичного виховання провели футбольний майстер-клас. Знову охоче підтримали таку акцію дирекція цього навчального закладу та департамент освіти.

Третьокласники з величезним задоволенням змагалися у командних естафетах, виконували усі завдання та вправи, а також зіграли невеликий спаринг разом з Володимиром Боришкевичем, Андрієм Новаком та Василем Французом. Вийшов своєрідний урок футболу. Відзначимо, що Новак та Француз є випускниками ЗШ №12. Тож охоче відгукнулися на таку ініціативу.

Футболісти кажуть, що було приємно повернутися до рідної школи. "Було дуже весело, я почувався на 10 років і навіть взагалі забув, що одружений", - розповів Василь Француз. У свою чергу, Андрій Новак каже, що "зарядився" енергією третьокласників і отримав позитивні враження від зустрічі з дітьми". Володимир Боришкевич також залишився задоволеним: "Приємно, що 12-а школа запросила на урок футболу. Діти слухалися, виконували усі завдання. Для нас це був як крок у дитинство. Отримали лише найкращі емоції!"

Нагадаємо, що це вже п'ята за ліком добра справа за участі гравців Команди рідного краю в рамках проекту МФК "Прикарпаття" - "2018: десять добрих справ". А нещодавно Василь Цюцюра та Богдан Оринчак також побували у ЗШ №12, де розповіли про активний спосіб життя та здорове харчування.