Добрі справи: футболісти «Прикарпаття» стали листоношами Миколая

Добрі справи: футболісти «Прикарпаття» стали листоношами Миколая

У п'ятницю, 7 грудня, футболісти МФК "Прикарпаття" спільно з Grande Pizzeria організували передсвяткову соціальну акцію "Листоноші Миколая" для дітей Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Олег Веприк, Володимир Боришкевич, Ігор Худобяк та Андрій Новак завітали в гості не з порожніми руками... і пообіцяли повернутися вже незабаром!

... У них абсолютно досяжні мрії і бажання. Однак, здійснити їх часто нікому. Тому вихованці Центру психологічної допомоги «Серденько» усі надії покладають на Святого Миколая. Цього моменту вони чекали цілий рік. Листи до Чудотворця почали писати заздалегідь. Листоношами Миколая для відвідувачів Центру стали гравці футбольного клубу «Прикарпаття». Нині вони навідалися до дітей, аби зібрати їхні послання. Та напередодні свята знову повернутися. Уже з подарунками.

Як і годиться, в гості до дітвори спортсмени навідалися не з порожніми руками. Привезли малечі мандаринів. Та так, щоб усім було вдосталь. Солодкій порції вітаміну С юні непосиди втішилися. Ним і ласували, і гралися. Разом із дорослими.

Такі недитячі роздуми у листах цих дітей – не рідкість, каже керівник Центру Василь Серденько. Адже їм і самим у житті так не вистачає сімейного тепла. Нині на вихованні у Центрі психологічної допомоги – 36 дітей. І кожен із них вірить у диво. Та з нетерпінням його чекає.

Ірина Головенко, Мирон Василик, Новини на «Вежі».

P.S. Грошові пожертви Ви можете надсилати за наступними реквізитами:
Картковий рахунок № 26053301048403
Благодійний фонд «ОРФЕЙ ІФ»
МФО 336503

Речі зі списку побажань Ви можете передати до адміністрації ресторану Grande Pizzeria за адресою м.Івано-Франківськ, вул. Гаркуші, 21