«Чорноморець» - «Прикарпаття» - 3:2. Післямова

«Чорноморець» - «Прикарпаття» - 3:2. Післямова

Ангел ЧЕРВЕНКОВ, головний тренер "Чорноморця":
- Ми хотіли показати хорошу гру, надійну гру, хороший результат, хотіли показати характер. Почали впевнено, пресингували, були хороші моменти. Не все виходило в кінцівці, але все-таки забили швидкий гол, який трошки нас заспокоїв. Потім у Ярошенка був момент, в Аржанова ... В кінці тайму встигли забити такий важливий другий гол. Все добре було в першому таймі. Був хороший контроль, і все було в порядку.

У перерві я зробив деякі зауваження, але, на жаль, ми пропустили непотрібний гол після технічної помилки. Потім ще один незрозумілий, неприємний гол - самі собі привезли, і все змінилося, на жаль. Але хлопці, врешті-решт, ще раз показали свій характер - піднялися, забили третій гол. Так що вийшла дуже важка гра. Я переживаю через те, що знову отримали червону картку. Це вже традиція якась мені незрозуміла. Через це і наступну гру пропускають важливі фігури. Через травми я змушений був поміняти і Васильєва, і Голікова. В принципі перемога вийшла хорошою, бойовою. Але треба дуже серйозно подумати про гру в обороні.

- Кінцівка матчу показала, що "Чорноморець" функціонально виглядає не кращим чином. З чим ви пов'язуєте цей факт і з чим пов'язуєте підвищений травматизм в команді? Це якісь фізичні особливості футболістів або це прорахунки в тренерському процесі?
- Якщо хтось думає, що у "Чорноморця" в фізичному плані щось не в порядку, то це означає, що він не розуміє футболу. Наведу приклад. У грі з "Волинню" ми удев'ятьох напружували суперника і пресингували його. І сьогодні все витримали.

- Після двох матчів поспіль не думали ви про те, що запрошення Безотосного, можливо, було вашою помилкою?
- Без коментарів.

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
- Мені гра сподобалася. Гра для вболівальників, по суті, ми для них граємо. Дуже цікавий футбол був, шкода тільки, що перший гол нам забили з положення поза грою. Пропускати на початку матчу і в кінці першого тайму - важкувато було для команди. Але в перерві ми поговорили, трошки стряхнули футболістів. І, ви бачили, що другий тайм був зовсім іншим. Хлопці не зупинилися, хлопці намагалися, два м'ячі відіграли. Це, напевно, психологія футболістів - дуже важко було їх утримати: у нас стало щось виходити, "Чорноморець" підсів. Шкода, що пропустили контратаку, коли отримали третій гол. Могли зрівняти рахунок, вважаю, що результат міг би бути нічийним, але програли. Шкода - дуже хороший футбол: було багато моментів, цікавих емоцій для вболівальників. Але, що зробиш? Хтось виграє, хтось програє: рахунок на табло.

- Ви очікували від "Чорноморця" більшого або його гра виправдала ваші очікування?
- Чесно кажучи, ми ставку зробили на гру з "Чорноморцем". Щоб відібрати в Одесі очки, ми ризикнули в грі на Кубок випустити резервний склад. "Чорноморець" три гри поспіль програв, і ми розуміли, що він буде діяти, як поранений звір. І я футболістам говорив: "Головне, витримати перші хвилини, і все буде добре". Я вивчив команду одеситів і знав, що можна чинити опір, можна з нею грати. Але трохи не вийшло. Ці два голи - на початку першого тайму і в його кінці - допустили дитячі помилки. Будемо розбиратися. Але, якщо чесно, думав, що "Чорноморець" буде грати сильніше.

- Чи є чинники у "Прикарпаття", які впливають на те, щоб ви і гравці дивилися в майбутнє з більшою впевненістю?
- Ми граємо місцевими футболістами. У нас більше посилення бути не може. Зібрали хлопців з області, декого підтягнули з тих, хто грав - їм вже всім за 30 років. Важко, я прекрасно розумію нашого вболівальника. Кожен уболівальник хоче, щоб його команда вигравала, але маємо те, що маємо. Ми намагаємося витискати максимум з того, що маємо. І принаймні вдома граємо зовсім непогано. Приходить багато уболівальників - по 4 тисячі. Я бачу перспективу у наших молодих футболістів, але їм потрібен час. Хлопці молоді - 17-18 років, зрозуміло, що вони не можуть відразу заграти. Їх ще багато чому треба вчити. Але ця молодь повинна замінити тих, кому сьогодні за 35-36 років. Думаю, що якщо хлопці будуть намагатися, а ми, тренери, будемо з ними добре працювати, то результат буде краще.

- Ви не раз приїжджали до Одеси в якості гравця, виступаючи за різні колективи. Як ви зараз сприймаєте ситуацію, в якій опинився "Чорноморець"?
- Мені дуже подобається Одеса, дуже подобається команда. Пам'ятаю часи, коли "Чорноморець" під керівництвом Прокопенка на другому місці йшов і боровся з київським "Динамо". Всі прекрасно розумію і пам'ятаю. І мені трохи боляче за "Чорноморець", тому що тут прекрасний стадіон, тут прекрасні умови. Тут всі умови для того, щоб команда була в Прем'єр-лізі. Хочеться щоб такі команди, як "Чорноморець", "Дніпро" (він вже там), як" Металіст", де є хороші стадіони, де люди ходять на футбол, грали в Прем'єр-лізі. Коли я бачу такі стадіони, мені хочеться плакати, згадуючи івано-франківський "Рух". Наш стадіон потребує ремонту. Ми все це знаємо, але за міські кошти ми не можемо зробити реконструкцію, так як така споруда вимагає дуже великих фінансових вкладень. Загалом, хочеться, щоб "Чорноморець" грав в Прем'єр-лізі.